Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Nyíregyháza Nyírszőlős kedvelt részén megbízható kivitelezőtől 125,70 nm-es, nappali- amerikai konyha + 3 szobás, ÚJ ÉPÍTÉSŰ IKERHÁZ ELADÓ 20,87 nm-es garázzsal 900 nm-es telken!
Az ingatlan önálló családi házként funkcionál. Zártsorú beépítéssel épül, csak a garázsnál érintkezik a szomszéddal.
Az ingatlan főbb jellemzői:
POROTHERM 30 N+F falazatú, 15 cm AUSTROTHERM Grafit hőszigeteléssel,
POROTHERM 10 cm N+F válaszfal,
Fűtése hősszivattyúval megoldott, padlófűtéssel,
Fokozottan hőszigetelt, műanyag nyílászárók,
Födémszerkezete fa födém, födémszigeteléssel,
Tető héjazata cseréppel fedett,
Szobákban laminált padló, többi helyiségben kerámia burkolat,
Térkő és járda a 100 %-os készültség része,
Kerítés megegyezés tárgya.
Várható átadás:2026. tavasz
Díjmentes hitel, CSOK PLUSZ, Babaváró, Biztosítások ügyintézése!
Amennyiben hirdetésem felkeltette az érdeklődését keressen bizalommal! Ügyfeleink számára minden szolgáltatásunk DÍJMENTES!
Tel:+36 30 579 6521
Lehoczki Mihály Ingatlanközvetítő
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 20.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza