Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó tágas, hangulatos ikerház Nyíregyháza-Ságvári kertvárosban – azonnal költözhető, teljes bútorzattal!
Nyíregyháza Tiszavasvari út közelében a Ságvári kertvárosban kínálunk eladásra egy 150 m²-es, jó állapotú 2 utcára nyíló ikerházat, mely 90%-ban téglából, 10%-ban vályogból épült. Az ingatlan négy szobával rendelkezik 2 fürdőszobával, így ideális akár nagyobb család számára is. A kellemes otthon melegéről gázcirkó fűtés gondoskodik, melyet tovább fokoz a hangulatos cserépkályha és kandalló is.
A 455 m²-es telken fekvő házhoz tartozik egy garázs alatta pince, 15 m²-es fedett terasz, ahol a reggeli kávé vagy egy esti beszélgetés is külön élmény. A gondozott kert kiváló lehetőséget biztosít pihenésre vagy kertészkedésre, a cserép és lemez tetőszerkezet pedig biztosítja a tartósságot és megbízhatóságot.
Az ingatlan teljes bútorzattal együtt kerül értékesítésre, így új tulajdonosának csak költöznie kell! Remek elhelyezkedés, barátságos környék, kiváló állapot – ez az otthon Önre vár!
Ne hagyja ki ezt a kivételes lehetőséget – hívjon még ma!Az ingatlan azonosítója: 98574Érdeklődni: +36303275386
Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 10. Utoljára módosítva: 2025. 08. 10.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza, földszint