Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Nyíregyháza, gyönyörű LAKÓPARKI környezetben, nagyon szép állapotú, teljeskörűen felújított, szintes ikerház, pihenőkerttel eladó.- 2006 ban épült, YTONG falazat- napfényes, világos, tágas szobák- fsz: 50 nm nappali amerikai konyha, fürdő, wc, gardrób, előszoba, garázs- emelet: 3 tágas szoba, hatalmas fürdő, gardrób- új kondenzációs kazán - 4 hűtő-fűtő klíma (H tarifa)- padlófűtés+ radiátorok- gondozott pihenőkert, fúrott kút- erkély, teraszAz ingatlan, nagyon szép, igényes állapotban van., PRÉMIUM környéken.További információért hívjon bizalommal!
Hirdetés feltöltve: 2025. 05. 20. Utoljára módosítva: 2025. 05. 20.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Nyíregyháza