Metrodom

Eladó ikerház
Monorierdő

+ 3 kép 1/6
79 900 000 Ft79.9 M Ft 1 024 359 Ft/m2
3 szoba
78 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 672 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű, kertkapcsolatos lakás Monorierdőn hőszivattyús, modern otthon

Eladó Monorierdő csendes, rendezett részén egy 79 m²-es, külön bejáratú, új építésű lakás, kb. 200 m² saját, leválasztott kerttel.

Az ingatlan megbízható, referenciákkal rendelkező kivitelező készíti, korszerű műszaki tartalommal és energiatakarékos megoldásokkal.

Főbb műszaki jellemzők:
vasalt beton alap, ytong falazat
10 cm homlokzati szigetelés, XPS lábazat
30 cm cellulóz födémszigetelés
új szeglemezes tetőszerkezet, betoncserép fedéssel
3 rétegű, bukó-nyíló műanyag nyílászárók
hőszivattyús fűtés, teljes padlófűtéssel
3 fázis + H tarifa

Belső kialakítás:
választható burkolatok és beltéri ajtók megadott értékig
modern fürdőszoba és szaniterek
igényes hideg- és melegburkolatok
festett falak, előkészített világítás

Külső és telek:
viacolor autóbeálló és járda
saját, kb. 200 m² kert
rendezett tereprendezés

Az ingatlan egy 672 m²-es telken helyezkedik el használati megosztással.

Előnyök:
alacsony rezsi
energiahatékony megoldások
saját kertkapcsolat
nyugodt, családbarát környezet

Per-, teher- és igénymentes, hitelezhető.

Ideális választás családoknak vagy befektetésnek is!

Irányár: 79900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: HZ046790-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás ikerházak ára Monorierdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monorierdő m² ár
1024 e Ft
718 e Ft -43%
Ennek az ára
Monorierdő átlagár
79.9 M Ft m Ft
44.7 m Ft -79%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monorierdő

Eladó ikerházak a környékről

Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

57.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

57.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

79.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

79.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

84.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

84.9 M Ft
4 szoba
83 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

70.5 M Ft
4 szoba
80 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

70.5 M Ft
4 szoba
80 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

70.5 M Ft
4 szoba
80 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

79.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

99.9 M Ft