River Life

Eladó ikerház
Monorierdő

+ 3 kép 1/6
84 900 000 Ft84.9 M Ft 1 022 892 Ft/m2
4 szoba
83 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 672 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3653999325
Kovács Kitti
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Új építésű, kertkapcsolatos lakás eladó Monorierdőn hőszivattyúval, saját kerttelMonorierdő csendes, nyugodt részén eladó egy 84 m²-es, külön bejáratú új építésű lakás, megbízható, számos referenciával rendelkező kivitelezőtől.Az ingatlanhoz kb. 300 m² saját, leválasztott kert tartozik, így ideális választás azoknak, akik szeretnék élvezni a családi ház nyugalmát, de egy praktikus, modern lakás kényelmével.A lakás egy 672 m²-es telken található használati megosztással, udvari parkolási lehetőséggel.Igény esetén a mellette található kisebb lakással együtt is megvásárolható, így akár két generáció számára is kiváló megoldás lehet.Főbb jellemzők hőszivattyús fűtési rendszer H-tarifával energiatakarékos működés háromrétegű, korszerű nyílászárók modern hőszigetelés letisztult, mai építészeti megjelenés udvari parkolási lehetőség kb. 300 m² saját, privát kertMűszaki tartalombeton alapYtong falazat10 cm homlokzati szigetelés30 cm födémszigetelésszeglemezes tetőszerkezetcserép fedésModern műszaki tartalom, alacsony fenntartási költség, tágas élettér és saját kert tökéletes családi otthon Monorierdőn. tehermentes ingatlan hitelre is megvásárolható Megtekintésért és további információért keressen bizalommal!

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Monorierdőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monorierdő m² ár
1023 e Ft
924 e Ft -11%
Ennek az ára
Monorierdő átlagár
84.9 M Ft m Ft
80.1 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monorierdő

Eladó ikerházak a környékről

Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

79.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

70.5 M Ft
4 szoba
80 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

61.8 M Ft
4 szoba
72 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

99.9 M Ft
4 szoba
106 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

70.5 M Ft
4 szoba
80 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

70.5 M Ft
4 szoba
80 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

69.5 M Ft
4 szoba
79 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

57.8 M Ft
4 szoba
72 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

109 M Ft
4 szoba
106 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

57.5 M Ft
3 szoba
63 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

99.9 M Ft
4 szoba
106 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

79.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

64.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²

Falusi CSOK ingatlanok