Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Monor

+ 12 kép 1/15
85 900 000 Ft85.9 M Ft 1 115 584 Ft/m2
4 szoba
77 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 250 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814317
Lénárd László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Monoron eladó, újépítésű, 3 szoba + nappalis, garázskapcsolatos ikerházfél, kb., 250 nm-es telekkel, ajándék konyhabútorral! 2.lakás!

A hirdetésben szereplő képek látványtervek! Várható átadás : 2026 szeptember

Önálló helyrajzi számmal fog rendelkezni, nem osztatlan közös tulajdon, társasház alapító lesz.

10 % önerővel szerződhető!

Helyiségeit tekintve nagyon jó elosztással rendelkezik, alábbiakban sorolom fel négyzetméterek megjelölésével:

- 3 önálló bejáratú szoba (9.75 nm, 9.36 nm, 10 nm)

- teraszkapcsolatos nappali (18.18 nm)

- konyha + étkező (7.91 nm)

- előszoba (4.95 nm)

- közlekedő (3.68 nm)

- fürdőszoba (5.07 nm)

- wc (1.35 nm)

- háztartási helyiség (5.04 nm)

- kamra (2.05 nm)

- garázs (13.49 nm)

- nyitott terasz (15.20 nm)

Műszaki leírás:

Immergas Victrix 28 gáz komb cirkó

Padlófűtés mindenhol

Ariston Hőszivattyús bojler

Midea vagy Gree légkondi Nappaliban

Elektromos aluminium redőnyök a szobákban és a nappaliban

Konyha- igényre szabva, gépek nélkül

Burkolat 8.000 Ft/nm2

Beltéri ajtók 80.000 Ft/db

Szekcionált garázskapu + elektronika

Ytong tégla

10cm Grafitos hőszigetelés

30 cm üveggyapot tető hőszigetelés

10 cm lépésálló szigetelés padlóra

3D kerítés

Az ár kulcsrakészen értendő!

A lakás 1 km-es körzetében megtalálható:

Pékség, Cukrászda, Gyógyszertár, Posta, Vendéglő, Könyvtár, Zöldséges, Rossmann, Dm, Élelmiszer boltok, Okmányiroda, Bankok(Takarék,Otp, Budapest Bank), Piac, Bölcsöde, Óvoda, Iskola, Gimnázium,Uszoda, Elektromos autó töltő.

Monor a dél-kelet pesti agglomerációban, a dinamikusan fejlődő főváros és vonzáskörzete, a jó minőségű lakókörnyezetet egyre színvonalasabb közszolgáltatásokkal is biztosító, egyúttal a befektetők számára is vonzó település.

Monor olyan város, ahol jó élni, ahol jó befektetni.

Kiváló közlekedésének köszönhetően az ország bármely pontja könnyen elérhető Monorról.

Amennyiben felkeltettem érdeklődésed keress nyugodtan, és gyere, nézd meg velem az ingatlant!

Hitel ügyintézés, eladás és vétel teljes körű ügyintézése, ingyenes tanácsadás, értékbecslés, megbízható ügyvédi háttér biztosítása.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érd.:Lénárd László 06/20 383 0016, e-mail: lenard.laszlo@dh.hu

Referencia szám: HZ017198

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás ikerházak ára Monoron

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Monor m² ár
1116 e Ft
1057 e Ft -6%
Ennek az ára
Monor átlagár
85.9 M Ft m Ft
89.7 m Ft 4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Monor

Eladó ikerházak a környékről

Monor
Eladó ikerház

Monor

81.8 M Ft
4 szoba
83 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

65.99 M Ft
3 szoba
50 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

99.9 M Ft
5 szoba
107 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

99.9 M Ft
5 szoba
107 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

99.9 M Ft
5 szoba
107 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

99 M Ft
4 szoba
106 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

83.9 M Ft
4 szoba
81 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Monor
Eladó ikerház

Monor

89.9 M Ft
4 szoba
80 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Kálmáncsa
Eladó családi ház

Kálmáncsa

5.5 M Ft
2 szoba
93 m²
Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

119.9 M Ft
2 szoba
0 m²
Zagyvarékas
Eladó családi ház

Zagyvarékas

18.99 M Ft
2 szoba
73 m²
Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

30 M Ft
2 szoba
58 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

27.9 M Ft