Astora Art House

Eladó ikerház
Kerepes, Madarász u. közelében

+ 10 kép 1/13
116 000 000 Ft116 M Ft 789 116 Ft/m2
5 szoba
147 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 349 m2
Fűtés: Egyéb
Parkolás: Garázs
Közmű: Víz, Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 953
Hegedűs Irén
Balla Ingatlan - XVI. kerület, Kistarcsa, Csömör, Kerepes

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

KEREPESEN MOST ÉPÜLŐ IKERHÁZNAK MÁR CSAK EGYIK FELE ELADÓ!

Csodálatos panorámával, domboldalon, egyedi megoldásokkal épülő ikerház CSOK, Babaváró és illeték-visszaigénylési lehetőséggel eladó!

Az lakás 149 m2 és 390 m2 telekrész tartozik hozzá.
/ A házzal szemben állva a bal oldali eladó./

A földszinten 32 m²-es garázs és 5 m²-es tároló lett kialakítva.
Az első emeleten egy 35 m²-es amerikai konyhás nappali, egy szoba,egy fürdőszoba és egy hatalmas, 32,5 m²-es terasz jakuzzival lett tervezve.
A teljes belmagasságú emeleten 3 hálószoba, sarokkádas fürdőszoba, és 2 erkély vár kialakításra.

Az épület falazata 30 cm-es Porotherm tégla 12 cm homlokzati szigeteléssel, a födémen 30 cm ásványgyapot szigetelés és tükörfólia.
A két lakás közötti fal Silka hanggátló falazóelemmel készült.
Modern hőszivattyús fűtési rendszer, amely a padlófűtést biztosítja. /A gáz is be van vezetve telken belül./
A nyílászárók 3 rétegű, fokozott hőszigetelő műanyag ablakok.
A falak glettelve, csiszolva, festésre előkészítve.

Választható burkolatok, szaniterek, belső ajtók, kerítés és a térburkolat is a vételárban!

Hév-vel, 410, 440 távolsági busszal az Örs vezér téri metró, autóval az M0 autópálya és a 3-as főút is percek alatt elérhető.
A közelben iskola, óvoda vásárlási lehetőség is megtalálható.
A telek egy rövidebb szakaszon földúton közelíthető meg, az aszfalt út kiépítése a közeljövőben tervben van.

A természet közelében, a gödöllői dombság szomszédságában, átmenő forgalomtól mentes, új házakkal beépülő zsákutcában, gyönyörű panorámával várja új tulajdonosát ez a minden igényt kielégítő új ingatlan.

Megtekintési szándékával hívható vagyok a hét bármely napján.

Ha esetleg saját lakásának eladásában is tudnánk segíteni, kérem keressen bizalommal! Cégünk piacvezetőként már akár 2,5%-os közvetítői díjért is segít az értékesítésben!

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 27. Utoljára módosítva: 2026. 05. 06.

5 szobás ikerházak ára Kerepesen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kerepes m² ár
789 e Ft
770 e Ft -2%
Ennek az ára
Kerepes átlagár
116 M Ft m Ft
84.2 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kerepes, Madarász u. közelében

Eladó ingatlanok a környékről

Veresegyház
Eladó sorház

Veresegyház

119.9 M Ft
5 szoba
123 m²
Maglód
Eladó családi ház

Maglód

85 M Ft
4 + 1 szoba
88 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Vác, Deákvár-Óváros, Nincs utca
Eladó telek

Vác

159 M Ft
1.32 ha
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

165 M Ft
4 + 2 szoba
120 m²
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

90 M Ft
4 szoba
106 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

87 M Ft
4 + 1 szoba
80 m²
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

87.5 M Ft
4 szoba
103 m²
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

72.5 M Ft
4 szoba
108 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Kerepes
Eladó ikerház

Kerepes

100 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Csévharaszt
Eladó családi ház

Csévharaszt

39.99 M Ft
2 szoba
59 m²
Ráckeve
Eladó családi ház

Ráckeve

49.99 M Ft
2 szoba
70 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

124 M Ft
4 szoba