City Pearl

Eladó ikerház
Kecskemét

+ 17 kép 1/20
109 000 000 Ft109 M Ft 1 184 783 Ft/m2
4 szoba
92 m²
építés éve:2000

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 2154 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676998501
Rigó Andor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ITT MINDEN ÚJ-Kecskemét-Budai hegy

Eladó Kecskeméten, a Hegedűs köz folytatásában található,TÉGLAÉPÍTÉSŰ,SZIGETELT, 2026-ban kialakított, kivételes minőségű családi ház, amely modern műszaki tartalmával és igényes kialakításával ideális választás lehet azok számára, akik nyugodt környezetben szeretnének élni.

A 92 m²-es lakóterületű, nappali+3 szobás s egy 2154 m²-es telken helyezkedik el, amely tágas udvart és számos lehetőséget kínál a kert kialakítására vagy akár több autó kényelmes parkolására. A ház körül több száz négyzetméter térkövezett felület található, valamint dupla fedett autóbeálló is rendelkezésre áll. A telek külön bejárattal rendelkezik, elektromos kapun keresztül közelíthető meg.

A földszinten egy tágas, amerikai konyha nappali került kialakításra, valamint egy különleges adottságú, igényesen kialakított fürdőszoba található. A prémium minőségű, egyedi tervezésű konyha teljesen felszerelt, a beépített gépekkel együtt a vételár részét képezi. Az emeleten három hálószoba és egy külön WC kapott helyet.

A belső tereket gyönyörű dekorfalak és magas minőségű, gondosan kiválasztott burkolatok teszik igazán elegánssá. A teraszok időjárásálló WPC burkolattal készültek, amelyek tartós és esztétikus megoldást biztosítanak.

A ház fűtéséről hőszivattyús rendszer gondoskodik H tarifa igénybevételével, a teljes ingatlanban padlófűtéssel. A kellemes hőmérsékletről klímaberendezések is gondoskodnak, a biztonságot pedig kamera rendszer és riasztó növeli. Nyílászárók mai szabványoknak megfelelőek, elektromos redőnnyel felszereltek.

A közművek közül városi víz és villany áll rendelkezésre, a szennyvízelvezetés derítővel megoldott. A kert öntözése fúrt kútról is biztosítható, ami gazdaságos megoldást jelent.

Ez az ingatlan kiváló lehetőség mindazok számára, akik modern, igényes és nyugodt környezetben szeretnének otthonra találni Kecskeméten.

109000000 Ft
Amennyiben időt és pénzt szeretne megtakarítani magának, hívjon bizalommal.
Elérhetőségem: +36 20 386 2430

Referencia szám: HZ028729

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 12.

4 szobás ikerházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1185 e Ft
996 e Ft -19%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
109 M Ft m Ft
98.8 m Ft -10%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ikerházak a környékről

Kiskunhalas
Eladó ikerház

Kiskunhalas

52 M Ft
4 szoba
160 m²
Bugac, Rákóczi utca
Eladó ikerház

Bugac

50.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

94.3 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

70 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
4 szoba
150 m²
Kecskemét, Mária-város, Szélmalom utca
Eladó ikerház

Kecskemét

121.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

110 M Ft
4 szoba
117 m²
Kecskemét, Bethlen-város, Szarvas utca
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét, Mária-város, Szélmalom utca
Eladó ikerház

Kecskemét

121.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

104 M Ft
4 szoba
81 m²
Kecskemét, Szent László város, Nagyváradi utca
Eladó ikerház

Kecskemét

28.7 M Ft
3 szoba
70 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

126 M Ft
4 szoba
113 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

126 M Ft
4 szoba
113 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

89.9 M Ft
530 m²