Astora Art House

Eladó ikerház
Kecskemét

+ 3 kép 1/6
105 000 000 Ft105 M Ft 1 117 021 Ft/m2
4 szoba
94 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676770718
Romfa Anikó
Romfa Anikó e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ENERGIATAKARÉKOS IKERHÁZAK KECSKEMÉTKADAFALVÁN!

Modern, könnyűszerkezetes otthonok családias környezetben

Kecskemét Kadafalva városrészében, csendes, zöldövezeti környezetben kínálunk eladásra két új építésű, energiatakarékos ikerházat.

A gondosan megtervezett, minősített könnyűszerkezetes otthonok a mai családok igényeit szem előtt tartva készülnek, korszerű hőszigeteléssel és alacsony fenntartási költséggel.

Főbb jellemzők:
Könnyűszerkezetes építés
Hasznos alapterület: 94,4 m²
Telekméret: 450 nm
Elrendezés: nappali + 4 hálószoba
Energiaosztály: A+
Fűtés: hőszivattyús rendszer
Burkolatok a készültségi foktól függően választhatók

További információért keressen bizalommal.

A hirdetésben szereplő FIX 3%-os lakáshitel részét képező támogatásokat Magyarország Kormánya nyújtja.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban tudok segíteni. Ingyenes hiteltanácsadást, ügyvédi hátteret biztosítok, valamint belső tervezőt is ajánlok, aki a kivitelezést is vállalja.
ROMFA ANIKÓ
+36/703374670

Referencia szám: HZ038558-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

4 szobás ikerházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1117 e Ft
996 e Ft -12%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
105 M Ft m Ft
98.8 m Ft -6%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ikerházak a környékről

Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

85.9 M Ft
384 m²
94 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

66.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Kiskunhalas
Eladó ikerház

Kiskunhalas

18.99 M Ft
3 szoba
75 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

94.3 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

89.9 M Ft
530 m²
98 m²
Kecskemét, Szent László város, Nagyváradi utca
Eladó ikerház

Kecskemét

28.7 M Ft
3 szoba
70 m²
Kecskemét, Mária-város, Szélmalom utca
Eladó ikerház

Kecskemét

121.9 M Ft
4 szoba
102 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

85.9 M Ft
384 m²
94 m²
Kecskemét, Gerlice utca 24
Eladó ikerház

Kecskemét

161 M Ft
4 szoba
122 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

85.9 M Ft
3 szoba
99 m²
Kiskunmajsa
Eladó ikerház

Kiskunmajsa

45 M Ft
3 szoba
113 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

89.9 M Ft
3 szoba
101 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

94.3 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

70 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

104 M Ft
4 szoba
81 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

126 M Ft