Seven Pearl

Eladó ikerház
Kecskemét

1/2
74 000 000 Ft74 M Ft 1 233 333 Ft/m2
3 szoba
60 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 350 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 660
Mohácsi Mária
HOUSE36 Ingatlanbázis Kft.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Nappali + 2 szobás ház eladó Kecskeméten, a Vacsiközben 2026-os átadással!
Új építésű nappali + 2 szobás , 60 m2-es ikerház eladó! Kecskemét kedvelt részén, a Vacsiközben új építésű, nappali + 2 szobás családi ház a legmodernebb technológiákkal, prémium anyagokkal eladó!

-Nettó 60 m2; - tágas nappali + 2 szoba, ideális a családi élethez
-350 m2;-es telek - elegendő tér a pihenéshez és szórakozáshoz
-10 cm-es hőszigetelés - energiahatékony otthon, alacsony fenntartási költségek
-Hőszivattyús padlófűtéssel
-Prémium minőségű műanyag nyílászárók
-Kiváló hideg-és melegburkolatok - 6000 Ft/m2-ig választható
-Fedett gépkocsibeálló
-idő-és árgarancia
-Alkalmas 3%-os Otthon Start Hitelre!
-adásvételtől számított 10-12 hónap múlva beköltözhető

Forduljon hozzám bizalommal amennyiben felkeltette érdeklődését ez a remek lehetőség, ha eladó ingatlana van, illetve ha hitelre van szüksége! Szolgáltatásaink kereső ügyfeleink részére ingyenesek! Figyelem az adatlap megbízónktól kapott adatok alapján készült, pontosságáért felelősséget nem tudunk vállalni!
Nem csak házat, otthont segítek találni!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Az iroda legfrissebb, aktuális kínálatát a HOUSE36 saját weboldalán találja!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás ikerházak ára Kecskeméten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Kecskemét m² ár
1233 e Ft
839 e Ft -47%
Ennek az ára
Kecskemét átlagár
74 M Ft m Ft
68.8 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Kecskemét

Eladó ikerházak a környékről

Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Bugac, Rákóczi utca
Eladó ikerház

Bugac

50.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Kecskemét, Bethlen-város, Szarvas utca
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

66.9 M Ft
3 szoba
72 m²
Kecskemét, Szent László város, Nagyváradi utca
Eladó ikerház

Kecskemét

28.7 M Ft
3 szoba
70 m²
Baja
Eladó ikerház

Baja

99.7 M Ft
5 szoba
150 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

85.9 M Ft
384 m²
94 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

70 M Ft
4 szoba
110 m²
Kecskemét, Gerlice utca 24
Eladó ikerház

Kecskemét

161 M Ft
4 szoba
122 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

94.3 M Ft
3 szoba
91 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

126 M Ft
4 szoba
113 m²
Kecskemét, Szent László város
Eladó ikerház

Kecskemét

110 M Ft
4 szoba
117 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

89.9 M Ft
530 m²
98 m²
Soltvadkert
Eladó ikerház

Soltvadkert

15.9 M Ft
2 szoba
45 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét

83.9 M Ft
4 szoba
151 m²
Kecskemét, Bethlen-város, Szarvas utca
Eladó ikerház

Kecskemét

98 M Ft
4 szoba
110 m²
Bugac, Rákóczi utca
Eladó ikerház

Bugac

50.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Kecskemét
Eladó ikerház

Kecskemét