NapForrás 20 - Buda

Eladó ikerház
Gödöllő

+ 6 kép 1/9
144 650 000 Ft144.65 M Ft 1 055 839 Ft/m2
5 szoba
137 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 220 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 599
Szaniszló Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó új építésű ikerházfél Gödöllő egyik legkedveltebb részén – a Kastély mögötti Alvég városrészben!
Nappali + 4 szobás, garázskapcsolatos otthon, modern kialakítással, csendes környezetben.

Megbízható, referenciákkal rendelkező kivitelező által épülő, minőségi alapanyagokkal és korszerű technológiával.

Helyiségelrendezés:
– Előtér
– Teraszkapcsolatos nappali + konyha + étkező
– 4 különálló szoba
– Közlekedő
– 2 fürdőszoba
– Vendégmosdó
– Háztartási helyiség
– 16,5 m² garázs + 5,86 m² tároló

Telekhányad: 220 m², ebből 90 m² saját kertrész tartozik az ingatlanhoz

Főbb műszaki jellemzők:
– 30 cm PTH tégla falazat + 12 cm grafit hőszigetelés
– 10 cm válaszfalak, glettelve, fehér színre festve
– Zsalukő lábazat, szigetelve, vakolva
– 5 légkamrás, 3 rétegű műanyag nyílászárók (fehér)
– Monolit vasbeton födém
– Bramac antracitszürke beton cserépfedés
– Antracit színű ereszcsatorna
– Atlantic Loria hőszivattyú beépített melegvíz-tárolóval
– Padlófűtés minden helyiségben, fürdőben törölközőszárítós radiátor
– Riasztó- és klíma előkészítés kiépítve

Az ár az alábbiakat is tartalmazza:
– Beltéri ajtók: 60.000 Ft/db
– Hideg- és melegburkolatok: 5.000 Ft/m² értékhatárig
– Teraszburkolat: 6.500 Ft/m²
– Mosdók: 20.000 Ft/db
– Csaptelepek: 15.000 Ft/db
– Geberit beépített WC-k: 20.000 Ft/db
Burkolatok és szaniterek szabadon választhatók a vevő igényei szerint!

Kiváló elhelyezkedés, minden kéznél:
– Vasútállomás, HÉV, buszmegálló
– Egyetem, iskola, uszoda, bolt – néhány perc sétával elérhetők
– Budapest gépkocsival kb. 20 perc (M3 autópályán keresztül)

Várható kulcsrakész átadás: 2026. március

Teljes műszaki tartalom és alaprajz kérésre elérhető.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Szaniszló Tímea
+36 30/599-5073

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás ikerházak ára Gödöllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Gödöllő m² ár
1056 e Ft
1019 e Ft -4%
Ennek az ára
Gödöllő átlagár
144.65 M Ft m Ft
138.6 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Gödöllő

Eladó ikerházak a környékről

Diósd
Eladó ikerház

Diósd

206.25 M Ft
5 szoba
184 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

129.9 M Ft
5 szoba
135 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

114.9 M Ft
4 szoba
105 m²
Gödöllő, Kertváros
Eladó ikerház

Gödöllő

115 M Ft
4 szoba
110 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

168 M Ft
4 szoba
150 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

144.65 M Ft
5 szoba
137 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

119.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

144.65 M Ft
5 szoba
137 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

149.9 M Ft
4 szoba
145 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Gödöllő, Belváros
Eladó ikerház

Gödöllő

164 M Ft
4 szoba
152 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Gödöllő, Kertváros
Eladó ikerház

Gödöllő

124.9 M Ft
4 szoba
130 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

718 M Ft
10 + 2 szoba
578 m²
Gödöllő
Eladó ikerház

Gödöllő

115 M Ft
4 szoba