Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Fót

+ 2 kép 1/5
145 000 000 Ft145 M Ft 1 013 986 Ft/m2
4 szoba
143 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 567 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Nikoletta
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó újépítésű ikerház FótújfaluAz építkezés már elkezdődött!!

A 2. lakás már eladásra került a kiváló hátterű Kifvitelelző referenciájának köszhetően!!!Eladásra kínálok prémium minőséggel megépített újépítésű ikerház 1.számú lakását. A Beruházó több évtizedes tapasztalattal rendelkezik számos elégedett Ügyféllel és referencia munkával.!!Csak a garázsnál érnek össze a lakások!!

Az Élettérről: 4 szoba, 2 fürdőszoba, 2 tárolóhelység és egy hatalmas amerikai konyhás nappali(42,13m2), fűtött garázs(18m2) +15m2-es terasz kerül kialakításra.

Műszaki tartalom: Az ablakok 3 rétegű hőszigetelt üvegezésűek Hőszivattyú padlófűtéssel A ház 30-as téglából épül + 10 cm grafitos szigeteléssel, kiváló minőségben.H tarifa óra kiépítésre kerül Kerítés zsalukőből időálló WPC kerítéselemekkel Az ingatlanhoz tartozó telek mérete 560m2, mely lehetőséget nyújt családi és baráti társaság összejövetelére, kerti játszótér kialakítására.

Az ingatlan elhelyezkedése is verhetetlen, Fótújfalu csendes utcájában található - boltok, iskola, játszótér, óvoda minden elérhető gyalog és autóval pár perc alatt. Rugalmas a Kivitelező 20% foglalózás után akár 3-5 hónapos fizetés is lehetséges, a szerződésben rögzítve lenne, hogy az ár változatlan marad! A használatbavételi előtt is költözhető, ha sürgős valakinek!

Várható átadás: 2026. Szeptember

Keressen bizalommal! Független hiteltanácsadásban is tudok segíteni teljesen díjmentesen sok időt megspórolva!

Referencia szám: HZ023420-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás ikerházak ára Fóton

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Fót m² ár
1014 e Ft
1183 e Ft 14%
Ennek az ára
Fót átlagár
145 M Ft m Ft
134 m Ft -8%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Fót

Eladó ikerházak a környékről

Fót
Eladó ikerház

Fót

142.6 M Ft
4 szoba
132 m²
Nagytarcsa
Eladó ikerház

Nagytarcsa

119.9 M Ft
4 szoba
103 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

145.5 M Ft
5 szoba
133 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

109 M Ft
3 szoba
89 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

124.3 M Ft
4 szoba
121 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

121 M Ft
4 szoba
111 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

96.7 M Ft
4 + 1 szoba
126 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

144.5 M Ft
5 szoba
133 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

124.3 M Ft
4 szoba
0 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

143.5 M Ft
4 szoba
120 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

115 M Ft
4 szoba
108 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

129.8 M Ft
4 + 1 szoba
125 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Fót, Munkácsy Mihály utca
Eladó ikerház

Fót

124.3 M Ft
4 szoba
96 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

115 M Ft
4 szoba
108 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

113 M Ft
4 szoba
104 m²
Fót
Eladó ikerház

Fót

121 M Ft
4 szoba
0 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Ceglédbercel
Eladó családi ház

Ceglédbercel

67 M Ft
3 szoba
97 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

35.92 M Ft
1 szoba
31 m²
Mikebuda
Eladó családi ház

Mikebuda

45.9 M Ft
7 szoba
120 m²
Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

30 M Ft