Aerogate Homes

Eladó ikerház
Ecser

+ 11 kép 1/14
139 000 000 Ft139 M Ft 1 112 000 Ft/m2
4 szoba
125 m²
építés éve:2020

Részletes adatok

Telekméret: 475 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998845
Mikus Kornélia
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Modern, azonnal költözhető ikerházfél eladó!
Eladó egy igényesen kialakított, 125 nm-es ikerházfél, amely egy 475 nm-es, rendezett telken helyezkedik el. Az ingatlan tökéletes választás azok számára, akik a modern műszaki megoldásokat, az alacsony fenntartási költségeket és a kényelmes otthont keresik.
A ház fűtéséről korszerű hőszivattyús rendszer gondoskodik, minden helyiségben komfortos padlófűtéssel, így télen is kellemes hőérzetet biztosít. Az ingatlan praktikus elrendezésű, két kényelmes hálószobával rendelkezik, emellett világos, tágas életterek várják új tulajdonosát.
A ház bútorozottan eladó, így akár azonnal költözhető, külön beruházás nélkül. A telken található egy hasznos melléképület, amely tárolásra vagy hobbihelyiségként is kiválóan használható.
Az udvar rendezett, a kényelmes parkolást pedig viacolorozott autóbeálló biztosítja.
Főbb jellemzők:

125 nm lakótér

475 nm telek

Hőszivattyús fűtés

Padlófűtés

2 hálószoba

Bútorozott állapot

Melléképület

Viacolorozott autóbeálló

Azonnal költözhető

Egy modern, praktikus és gazdaságos otthon, amely hosszú távon is kiváló választás!
Keressen bizalommal, akár eladna vagy vásárolna.
A hét minden napján állok rendelkezésére a Duna House teljes kínálatával.
Hitelügyintézőnk díjmentes segítséget nyújt.
Mikus Kornélia tel.: +36/30-208-20-06 email.: mikus.kornelia@dh.hu

Referencia szám: HZ081937-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 17.

4 szobás ikerházak ára Ecseren

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Ecser m² ár
1112 e Ft
548 e Ft -103%
Ennek az ára
Ecser átlagár
139 M Ft m Ft
55.1 m Ft -152%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Ecser

Eladó ingatlanok a környékről

Monorierdő
Eladó ikerház

Monorierdő

65 M Ft
4 szoba
71 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Gyál
Eladó ikerház

Gyál

67.9 M Ft
3 szoba
78 m²
Ráckeve
Eladó telek

Ráckeve

75 M Ft
7326 m²
0 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

119.99 M Ft
5 szoba
253 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

100 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Tárnok
Eladó családi ház

Tárnok

129.99 M Ft
6 szoba
110 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Ecser
Eladó ikerház

Ecser

89.9 M Ft
3 szoba
75 m²
Ecser
Eladó ikerház

Ecser

139 M Ft
4 szoba
125 m²
Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

63.5 M Ft
4 szoba
108 m²
Ecser
Eladó ikerház

Ecser

139 M Ft
4 szoba
125 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Szigetszentmiklós
Eladó családi ház

Szigetszentmiklós

80.99 M Ft
3 szoba
80 m²
Pusztazámor
Eladó családi ház

Pusztazámor

129 M Ft
6 szoba
0 m²
Mogyoród
Eladó családi ház

Mogyoród

18 M Ft
4 szoba
30 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

149.9 M Ft
4 szoba
252 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

107.9 M Ft
5 szoba
145 m²

Falusi CSOK ingatlanok