Eladó ikerház
Ecser
Részletes adatok
Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés
Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 106 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó ikerház leírása
Újépítésű ikerház felet kínálok eladásra Ecser Budapest felé eső részén. Az ingatlan földszintes, 75 nm nagyságú, az épület utca felőli részében helyezkedik el. A telkek, amin áll 224 nm nagyságú. Amerikai konyhás nappalival, 2 hálószoba, közlekedő, fürdőszoba, kazánház, terasz várja első tulajdonosát. Az ingatlan jelenleg szerkezetkész állapotban van, Britterm téglából épült és 20cm vastagságú szigetelést fog kapni. A tető Leier cseréppel van befedve. A nyílászárók műanyagból készültek, Gealan márkájúak. A fűtés hőszivattyúról fog működni. A beruházó magas minőségű burkolatokat biztosít. Hidegburkolatok: 10 ezer forint/m2, melegburkolatok: 7 ezer forint/ m2 összeghatárig elérhetőek, magasabb vevői igény esetén a különbözet megfizetésével erre is van lehetőség. A falakon 10-15 cm hőszigetelés van. Az épület várható átadása: 2026. II. negyedév vége.
Séta távolságban óvoda, iskola, játszótér, bolt található. Autóval elérhető az Auchan, Lidl, Aldi, gyógyszertár. Az M0-ás 5 perc, M4-es 10 perc alatt megközelíthető.Az épület várható átadása: 2026. II. félév vége. Amennyiben Ön szeretne jó helyen, kiváló elosztású, új ingatlant vásárolni, kérem, hívjon és tekintse meg!
Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01.
Az ingatlan elhelyezkedése
Cím: Ecser