Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Dunakeszi

+ 8 kép 1/11
91 900 000 Ft91.9 M Ft 1 392 424 Ft/m2
2 szoba
66 m²
építés éve:2005

Részletes adatok

Telekméret: 320 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 399
Tecnocasa - Primo Passo Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Kivételes lehetőség Dunakeszi közkedvelt részén a Tóvárosban!

Eladásra kínálunk egy 2005-ben épült, korszerű műszaki tartalommal rendelkező, 54 nm-es

ingatlant Tóvárosban, kiváló elhelyezkedéssel. Az ingatlan praktikus kialakítású: tágas

nappali, külön hálószoba, konyha, kamra, külön helyiségben található WC és fürdőszoba

biztosítja a kényelmes mindennapokat.

A ház egyik kiemelkedő része a közel 25 nm-es fedett terasz, amely kellemes életteret nyújt

egész évben.

A 320 nm-es, öntözőrendszerrel ellátott telek rendezett és könnyen fenntartható.

Az épület modern, horganyzott acélvázas szerkezeti rendszerrel készült.

A falak között 20 cm

üveggyapot szigetelés található, kívül dupla OSB burkolat és 5 cm dryvit szigetelés, belül

dupla gipszkarton került kialakításra.

A födém 20 cm szigeteléssel és párazáró fóliával

ellátott, amely hozzájárul az energiahatékony működéshez és az alacsony fenntartási

költségekhez.

A komfortérzetről gázkazán, valamint hűtő-fűtő klíma gondoskodik.

Parkolási lehetőség kiváló: a telken belül 2 gépjármű számára biztosított beállási lehetőség, az

ingatlan előtt pedig további 3 felszíni parkolóhely áll rendelkezésre.

Az elhelyezkedés kifejezetten kedvező, a Volánbusz megálló rövid sétával elérhető, Újpest-

Városkapu körülbelül 25 perc alatt megközelíthető, az M2 autóút pedig mindössze 3 perc

autóval, így Budapest is kb. 25 perc alatt elérhető. A közelben megtalálható minden fontos

infrastruktúra: boltok, óvoda, iskola, rendelő, fogorvos és lottózó is.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 18.

2 szobás ikerházak ára Dunakeszin

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Dunakeszi m² ár
1392 e Ft
1230 e Ft -13%
Ennek az ára
Dunakeszi átlagár
91.9 M Ft m Ft
159.3 m Ft 42%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Dunakeszi

Eladó ikerházak a környékről

Pécel, Pécel - kertváros
Eladó ikerház

Pécel

127 M Ft
4 szoba
125 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba
129 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

116 M Ft
2 szoba
120 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

179.9 M Ft
5 szoba
167 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
4 szoba
127 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

99.9 M Ft
3 + 2 szoba
112 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

160 M Ft
4 szoba
127 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

146.5 M Ft
3 szoba
96 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

359 M Ft
5 + 1 szoba
289 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Érd
Eladó ikerház

Érd

177.7 M Ft
7 szoba
181 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

178 M Ft
6 szoba
140 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

194.99 M Ft
5 szoba
160 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

166.5 M Ft
5 szoba
122 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

190 M Ft
6 szoba
200 m²
Dunakeszi
Eladó ikerház

Dunakeszi

119.9 M Ft
4 szoba
127 m²
Vácrátót
Eladó ikerház

Vácrátót

94.9 M Ft
2 + 3 szoba
108 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft