Avico Greentop

Eladó ikerház
Délegyháza

+ 17 kép 1/20
85 900 000 Ft85.9 M Ft 214 750 Ft/m2
5 szoba
400 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Elektromos
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Joó Krisztina
Otthon Centrum Szigethalom

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Délegyházán megbízható, korrekt tulajdonostól eladó újépítésű, fedett kocsibeállós ikerház eladó

️ 115 m2 hasznos alapterületű, bruttó 128 m2
️ téglaépítésű
️ amerikai konyhás nappali + 4 hálószoba (ebből egy a földszinten)
️ az emeleten még egy nappali vagy közösségi tér. akár szoba kialakítható
️ fűtése: elektromos cirkó
️ két fürdőszoba
️ 10 cm dryvit hőszigetelés
️ fedett kocsibeálló
️ telek kb:400 m2
️ céges kivitelezés, aktuális állami támogatások igénybe vehetőek

A két lakás csak a fedett kocsibeállókkal ér össze, tehát közös fal egyáltalán nincs.

Hirdetés feltöltve: 2025. 02. 21. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás ikerházak ára Délegyházán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Délegyháza m² ár
215 e Ft
689 e Ft 69%
Ennek az ára
Délegyháza átlagár
85.9 M Ft m Ft
80.4 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Délegyháza

Eladó ingatlanok a környékről

Hernád
Eladó ikerház

Hernád

41.3 M Ft
3 szoba
68 m²
Tinnye
Eladó ikerház

Tinnye

124.9 M Ft
4 szoba
145 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Herceghalom
Eladó ikerház

Herceghalom

148 M Ft
5 szoba
134 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

129 M Ft
5 szoba
123 m²
Délegyháza
Eladó ikerház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Gödöllő, Zártkert
Eladó családi ház

Gödöllő

43.9 M Ft
2 szoba
48 m²
Délegyháza
Eladó ikerház

Délegyháza

86 M Ft
5 szoba
115 m²
Diósd
Eladó ikerház

Diósd

213.46 M Ft
5 szoba
186 m²
Délegyháza
Eladó ikerház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Pomáz
Eladó ikerház

Pomáz

129.5 M Ft
4 szoba
100 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

149.9 M Ft
5 szoba
202 m²
Szentendre
Eladó ikerház

Szentendre

179 M Ft
5 + 1 szoba
147 m²
Mogyoród
Eladó ikerház

Mogyoród

135 M Ft
5 szoba
137 m²
Délegyháza
Eladó ikerház

Délegyháza

89.9 M Ft
4 szoba
74 m²
Dunakeszi
Eladó üzlethelyiség

Dunakeszi

46.9 M Ft
30 m²
Kiskunlacháza
Eladó családi ház

Kiskunlacháza

55.9 M Ft
3 + 1 szoba
70 m²
Délegyháza
Eladó ikerház

Délegyháza

86 M Ft
5 szoba
115 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

149.9 M Ft
5 szoba
306 m²
Délegyháza
Eladó ikerház

Délegyháza

86 M Ft
4 szoba
128 m²
Délegyháza
Eladó ikerház

Délegyháza

89.5 M Ft
4 szoba
93 m²
Kiskunlacháza
Eladó ikerház

Kiskunlacháza

44.9 M Ft
2 szoba
39 m²
Pécel
Eladó ikerház

Pécel

389 M Ft
11 szoba
430 m²
Vác
Eladó ikerház

Vác

99.7 M Ft
4 + 1 szoba