NapForrás 20 - Buda

Eladó ikerház
Debrecen

+ 11 kép 1/14
133 900 000 Ft133.9 M Ft 1 217 273 Ft/m2
3 szoba
110 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 450 m2
Fűtés: Gázkazán
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 768
Debreceni Ingatlan Centrum Terdik Tünde
Terdik Tünde e.v.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Kizárólag nálunk! ,,új építésű családi ház, gyönyörű környezetben!

Debrecenben a Lencztelep legszebb részén, fákkal körülölelt, csodálatos környezetben eladó egy 2026-ban épült, azonnal birtokba vehető, nettó 110 nm alapterületű, Amerikai konyhás + 3 szobás, duplakomfortos, földszintes, ,,K-NY-i” fekvésű hőszigetelt téglaépítésű családi ház, 18nm-es garázzsal, 450 nm-es saját telekkel!
Az ingatlan paraméterei, műszaki adatai:
- nettó 110 nm-es, Amerikai konyhás (a nappaliból 24 nm-es teraszkapcsolattal), + 3 szobás, külön fürdőszoba/wc-vel, duplakomforttal, mosókonyhával, külön vendég wc-vel, garázzsal kialakított;
- 450 nm-es saját telekrésszel, térkövezett bejáróval burkolt;
- az utcafronti kerítés úszókapuval rendelkezik;
- a garázs 18 nm-es, elektromos kapuval felszerelt;
- a falazata: 30-as tégla + 15 cm homlokzatszigeteléssel ellátott;
- a tető héjazata: cserépfedés, a födém: 30 cm ásványgyapottal szigetelt;

A lakótér:
- a fűtése gázcirkós rendszerrel kiépített (padlófűtés), a szobákban plusz radiátorokkal;
- 2 db. inverteres /hűtő-fűtő/ klímával felszerelt;
- minden helyiségben az ablakok elektromos aluredőnyönyös, rejtett redőnytokkal;
- a nyílászárók 3 rétegű üvegezésűek, kívül színes, belül fehér ablakkeretekkel;
- a szúnyogháló minden ablakon fel van szerelve;
- a riasztó, kamera vezetékelése adott;
- energiatakarékos lámpákkal, hangulatfokozó megvilágítással kiépített;
- az öntözőberendezéshez szükséges csövezések elő vannak készítve;
- a telek körbekerített, az utcafronti kerítés is elkészült, a vételár része!

Első lakója lehet ennek az ingatlannak, ami igényes, napfényes tágas terekkel rendelkezik, minimális rezsivel fenntartható! Kertes családi házba költözőknek ideális otthont nyújthat!
Bár az ingatlan ikres beépítésű, mégis az önálló családi ház érzetét kelti, mivel egymástól független bejárattal rendelkeznek, csak a garázs falai kapcsolódnak össze!
CSOK, Hitel igénybe vehető! Ingyenes, teljes körű tájékoztatást vehet igénybe, bank független tanácsadónk segítségével!
Ár: 133,9 MFt.

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 15.

3 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1217 e Ft
1106 e Ft -10%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
133.9 M Ft m Ft
125 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen