Astora Art House

Eladó ikerház
Debrecen

+ 6 kép 1/9
159 000 000 Ft159 M Ft 1 119 718 Ft/m2
3 szoba
142 m²
építés éve:2024

Részletes adatok

Telekméret: 570 m2
Fűtés: Geotermikus
Komfort: Luxus
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 263
Fekete Julianna Renáta
Debrecen Kürtös utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecen, Pallagon eladó ÚJ építésű 142 m2-es, nappali + három szobás, két emeletes , magas műszaki tartalommal rendelkező ikerház!

Debrecen, új közkedvelt Lakóparkjában a Barackvirág lakóparkban aszfaltozott utcában, kiváló elhelyezkedésű ikerházak magas műszaki tartalommal kerülnek értékesítésre, jövő évi átadással!!!
Kiváló választás fiatalok és idősebbek számára egyaránt , ajánlom mindazok figyelmébe akiknek fontos a könnyen fenntartható, alacsony rezsivel rendelkező ingatlan!!

Főbb paraméterek :
- 120 m2 lakótér + 20 m2 garázs + 17 m2 terasz
- 570 m2 telek
- tégla építés ( YTONG )
- Nappali+ 3 hálószoba
- hideg meleg burkolatok válaszható
- műanyag háromrétegű nyílászárók
- Hörmann elektromos garázskapu
- Hőszivattyús fűtés ( padlófűtés és menyezett hűtés )
- napelem előkészítés
- kamera és riasztó előkészítés
- elektromos alumínium redőnyök
- térkövezet gépkocsi beálló
Energetikai tanúsítvány nem áll rendelkezésre.

További információért hívjon bizalommal akár hétvégén is. Megtekintésre telefonos egyeztetés alapján van lehetőség. Kedvezményes kamatozású lakásvásárlási és felújítási hitelek az OTP hátterével irodánkban.

Referencia szám: M276198

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
1120 e Ft
1096 e Ft -2%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
159 M Ft m Ft
123.2 m Ft -29%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft