NapForrás 20 - Buda

Eladó ikerház
Debrecen

+ 16 kép 1/19
57 900 000 Ft57.9 M Ft 965 000 Ft/m2
3 szoba
60 m²
építés éve:1965

Részletes adatok

Telekméret: 1058 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3652234083
Holb Dániel Attila
Duna House Derék utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Debrecenben, a Homokkert kedvelt utcájában kínálok eladásra egy 60 nm-es, 2 és fél szobás, jó állapotú ikerházat 530 nm-es gyönyörűen parkosított telken. Az ingatlan közelében minden megtalálható, amire a mindennapokban szükségünk lehet. A teljesség igénye nélkül: Aldi, CBA, kisbolt, piac, iskola, óvoda, bölcsőde, orvosi rendelő, gyógyszertár, buszmegálló.

A ház tégla falazatú és zsindelytető fedésű. Két és félszoba, tágas-étkezőkonyha, kamra, fürdőszoba, előszoba, és fedett terasz helyiségekből áll. Az ingatlan alatt egy kisebb boros pince is található. Nyílászárói részben fa és műanyag nyílászárók, redőnnyel és rovarhálóval ellátva. Fűtését gázkonvektorok és egy kandalló biztosítja. Konyhájában, előszobában és fürdőszobában egyedileg ide gyártatott bútorok találhatók.

A telek 3 részből áll, ami mindegyike le van választva egymástól, ezáltal kutyatartóknak kiváló. A telek utcafronti és a középső udvar részének nagy része térkőburkolattal ellátott. Az utcafronti részen található egy fedett gépkocsibeálló. A középső és a hátsó részen kisebb nagyobb melléképületek kaptak helyett és a locsolás egy fúrt kútról megoldott.
A kertben belépve, az embernek az az érzete, mintha egy Arborétumban járna. A tulajdonos folyamatosan betelepítette: évelő növényekkel, díszfákkal, díszbokrokkal, gyümölcsfákkal, cserjékkel, tujafákkal, amelyek rendkívüli hangulatot árasztanak. Kiváló választás lehet azoknak, akik egy társasházból, vagy nagyobb méretű családi házból váltanának egy még könnyedén karbantartható méretű telekkel rendelkező hangulatos kis családi kuckóra.

Az ingatlan per teher és igénymentes,

Amennyiben az ingatlan felkeltette érdeklődését, kérdése van, vagy szeretné megtekinteni, hétvégén is szívesen fogadom hívását!

BIZTOS HITELTANÁCSADÓI ÉS ÜGYVÉDI HÁTTÉRREL IS SEGÍTJÜK
ÜGYFELEINKET A VÁSÁRLÁS ÉS AZ ELADÁS TELJES FOLYAMATÁBAN.

Eladó ingatlanok Debrecenben, a legnagyobb számban a Duna House kínálatában!

Hitelre van szüksége? Vegye igénybe Credipass szolgáltatásunkat, szakmailag magasan képzett hitel tanácsadónk segítségét!

Vásárlóink részére minden szolgáltatásunk ingyenes!

www.dh.hu

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 15. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás ikerházak ára Debrecenben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Debrecen m² ár
965 e Ft
1096 e Ft 12%
Ennek az ára
Debrecen átlagár
57.9 M Ft m Ft
123.2 m Ft 53%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Debrecen

Eladó ikerházak a környékről

Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

201.6 M Ft
5 szoba
212 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca
Eladó ikerház

Debrecen

175 M Ft
5 szoba
120 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen, Tégláskert, Tégláskert utca
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

81.99 M Ft
3 szoba
195 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Hortobágy, Borsósi
Eladó ikerház

Hortobágy

64.6 M Ft
5 szoba
95 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

66 M Ft
1 + 2 szoba
59 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

268.9 M Ft
6 szoba
212 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

119 M Ft
3 szoba
107 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

105 M Ft
3 szoba
130 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

150 M Ft
5 szoba
143 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

89.9 M Ft
4 szoba
150 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

249 M Ft
5 szoba
170 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

315 M Ft
8 szoba
310 m²
Debrecen
Eladó ikerház

Debrecen

165.3 M Ft
5 szoba
193 m²
Debrecen, Széchenyikert, Széchenyi utca