Oasis Residence

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület

+ 17 kép 1/20
174 900 000 Ft174.9 M Ft 1 345 385 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:2016

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 323 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3624814338
Hegedűs Tamás
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Prémium modern ikerházfél eladó Budapest XVIII. kerületében Muraköz utcában

Budapest XVIII. kerületének egyik csendes, mégis kiváló infrastruktúrával rendelkező részén, a Muraköz utcában kínálunk megvételre egy 2016-ban épült, magas műszaki színvonalú, modern ikerházfelet, 323 nm-es telken, saját, gondozott kerttel és garázzsal. Az ikerházfél a valóságban bruttó 148 nm.

Az ingatlan tervezése során kiemelt szempont volt a diszkréció és a nyugalom: a két lakóegység csak a garázsoknál kapcsolódik, így a lakótér zavartalan, önálló családi ház érzetét biztosítja.

A kétszintes, elegáns elrendezésű otthon tágas, napfényben gazdag terekkel várja új tulajdonosát:

3 különálló, kényelmes méretű hálószoba

exkluzív, világos nappali

étkezős, prémium minőségben felszerelt konyha

2 stílusos fürdőszoba

2 hangulatos terasz

1 erkély, amely tovább növeli a lakókomfortot

A ház felszereltsége a modern életvitel minden igényét kielégíti:

légkondicionált helyiségek

korszerű, hő- és hangszigetelt nyílászárók

redőnyök és szúnyoghálók

napelem rendszer, amely nemcsak környezetbarát, hanem rendkívül gazdaságos üzemeltetést biztosít

A gondosan karbantartott, intim kert tökéletes helyszíne a pihenésnek, családi és baráti összejöveteleknek, míg a garázs kényelmes és biztonságos parkolást nyújt.

Az ingatlan azonnal költözhető, kifogástalan állapotú, ideális választás azok számára, akik kompromisszumok nélkül keresnek modern, időtálló otthont.

Elhelyezkedése kiváló: a Lőrinc Center mindössze néhány perc sétára található, a környék kiváló közlekedéssel és teljes körű szolgáltatásokkal rendelkezik, miközben megőrzi nyugodt, kertvárosias hangulatát.

Ez az otthon nem csupán egy ingatlan életstílus, ahol a kényelem, az elegancia és a funkcionalitás tökéletes harmóniában találkozik.

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, további információért és megtekintési időpont egyeztetésért keressen bizalommal!
A Duna House teljes kínálatával állok rendelkezésére!

Ingatlan eladás és vétel teljes körű ügyintézése, megbízható ügyvédi háttér biztosítása, ingyenes ingatlan tanácsadás, teljes körű és gyors bankfüggetlen hitelügyintézés, biztosítás, energetikai tanúsítvány akár hozott ingatlanra is az ország piacvezető ingatlanközvetítő hálózatának támogatásával!
Érd.: Hegedűs Tamás tel.: +36/30-416-7090 email: tamas.hegedus@dh.hu

Referencia szám: HZ055452

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 23.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1345 e Ft
913 e Ft -47%
1156 e Ft -16%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
174.9 M Ft m Ft
131 m Ft -34%
167.1 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

197 M Ft
5 szoba
207 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XVIII. kerület, Újpéteritelep
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

125 M Ft
7 szoba
270 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

88.77 M Ft
1 szoba
44 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

192.53 M Ft
4 szoba
118 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

152.5 M Ft
3 szoba
86 m²
IV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IV. kerület

43.9 M Ft
2 szoba
33 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

59.9 M Ft
1 szoba
37 m²
XI. kerület, Spanyolrét, Virágkertész utca 1/A-2/A
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

97.79 M Ft
2 szoba
53 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

44.9 M Ft
1 szoba
33 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

249 M Ft
4 szoba
164 m²
XVIII. kerület