NapForrás 20 - Buda

Eladó ikerház
Budapest, XVIII. kerület

+ 5 kép 1/8
68 900 000 Ft68.9 M Ft 765 556 Ft/m2
3 szoba
90 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 300 m2
Fűtés: Elektromos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Mosonyi Judit
Szentendre Városkapu

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Ikerház eladó Budapest XVIII. kerületében, Bókaytelepen!
Eladásra kínálunk egy modern, minimál stílusban épülő ikerházat, amely 2026-ban kerül átadásra, nyugodt, családbarát környezetben.
Az ingatlan téglából épül, 15 cm-es homlokzati szigeteléssel, valamint korszerű, 3 rétegű nyílászárókkal készül, biztosítva a kiváló hőszigetelést és energiatakarékosságot. A 90 nm-es lakótér átgondolt elrendezésű, két külön nyíló szobából, egy tágas amerikai konyhás nappaliból, valamint egy fürdőszobából áll, amely WC-vel együtt került kialakításra.
A fűtést és a hűtést modern klímarendszer biztosítja, amelyhez kedvezményes H tarifa is rendelkezésre áll, így az ingatlan fenntartása gazdaságos megoldást kínál.
Az épület letisztult, minimál stílusban, lapostetős kivitelben valósul meg, amely a mai kor elvárásainak megfelelő, esztétikus megjelenést biztosít.
A burkolatok egyéni igények szerint választhatók bruttó 8.000 Ft/m² értékhatárig, így lehetősége van saját ízlésére formálni otthonát.Az ingatlan nyeles telken helyezkedik el, az ikerházak teljesen elkülönülnek, ugyanakkor közös fallal kapcsolódnak egymáshoz.Az ikerházak ügyvédi megosztással kerülnek kialakításra, megvásárlásuk kizárólag készpénzes finanszírozással lehetséges.
Amennyiben felkeltette érdeklődését ez a modern otthon, keressen bizalommal!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 29. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVIII. kerület m² ár
Budapest m² ár
766 e Ft
995 e Ft 23%
1153 e Ft 34%
Ennek az ára
XVIII. kerület átlagár
Budapest átlagár
68.9 M Ft m Ft
99.9 m Ft 31%
108.6 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

74.5 M Ft
4 szoba
110 m²
XVI. kerület, Rákosszentmihály, Csömöri út
Eladó téglalakás

Budapest, XVI. kerület

47.9 M Ft
1 + 1 szoba
44 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
136 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

198 M Ft
3 szoba
79 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

139.99 M Ft
5 szoba
140 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

64.9 M Ft
2 szoba
46 m²
III. kerület
Eladó telek

Budapest, III. kerület

145 M Ft
1240 m²
0 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

49.9 M Ft
2 szoba
40 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

119.9 M Ft
5 szoba
144 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
VII. kerület, Külső Erzsébetváros, Péterfy Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

93 M Ft
3 szoba
102 m²
XVIII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVIII. kerület

149.9 M Ft
5 szoba
137 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

57.9 M Ft
2 szoba
47 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

46.9 M Ft