Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XVII. kerület

118 500 000 Ft118.5 M Ft 1 481 250 Ft/m2
2 + 1 szoba
80 m²
építés éve:2021

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Telekméret: 250 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: C

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629769713
Kulcsár Imola
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

ALACSONY FENNTARTÁSI KÖLTSÉGŰ, MODERN KERTES HÁZRA VÁGYIK, TÁVOL A VÁROS ZAJÁTÓL?

Ajánlom figyelmébe ezt a 2021-ben épült, technológiailag magas színvonalon korszerűsített, NAPELEMES, kétszintes, 80 m²-es ikerházat, amely Budapest XVII. kerületében, Rákoscsaba egyik legkedveltebb kertvárosi részén, a Tarcsai úton helyezkedik el.

Ez a remek ízléssel kialakított, napfényes, modern otthon a Naplás-tó és a Cinkotai parkerdőtől pár percre található, így a természet közelsége a mindennapok részévé válik. Ideális választás mindazok számára, akik modern, energiatakarékos és nyugodt környezetben keresnek új otthont.

Minden fontos szolgáltatás könnyen elérhető: iskola, óvoda, modern játszótér, kutyafuttató, konditerem és bankfiókok a közelben találhatók. Családosoknak vagy a természet szerelmeseinek külön előny, hogy a Naplás-tó mindössze néhány percre van autóval ideális kirándulásokhoz, sportoláshoz vagy kikapcsolódáshoz.

Az ikerház jól átgondolt kialakításának köszönhetően a lakók zavartalanul élhetnek egymás mellett, a privát szféra teljes mértékben biztosított. A gondosan karbantartott, frissen füvesített 200 négyzetméteres kert ideális helyszínt nyújt a pihenéshez, napozáshoz és a nyugodt kikapcsolódáshoz. A terület gondozásáról időzíthető automata öntözőrendszer gondoskodik. Nyári melegben modern pergolával árnyékolt, tágas teraszon ihatjuk meg reggeli kávénkat, vagy fogadhatjuk barátainkat egy közös sütögetésre.

A telek három oldalán 2 méter magas, esztétikus betonkerítés húzódik, amely nemcsak a privát szférát, hanem a biztonságot is garantálja. A környező beépítésnek köszönhetően a kert hátsó része teljesen belátásmentes.

Az ingatlan egyik legnagyobb előnye, hogy teljesen gázmentes: a fűtés, hűtés és az elektromos energiaellátás egy nagy teljesítményű napelemes rendszerrel megoldott, így a rezsiköltség rendkívül alacsony. A komfortérzetet mindkét szinten prémium klímaberendezések, a földszinten pedig elektromos redőnyök növelik.

Helyiségek elosztása:

Földszint: tágas, napfényes amerikai konyhás nappali, teljesen gépesített konyha kamrával, lépcső alatti tároló, valamint külön mellékhelyiség
Emelet: két kényelmes hálószoba, külön gardróbszoba, valamint egy minden igényt kielégítő fürdőszoba káddal és zuhanyzóval

Az otthon melegét és modern stílusát tökéletesen kiegészíti az amerikai konyha, amely nemcsak a főzés, hanem a közös pillanatok ideális helyszíne is. A nagy ablakfelületeknek és az épület nyugati fekvésének köszönhetően a helyiségek egész nap fényben úsznak, így a ház mindig világos, barátságos atmoszférát áraszt. Az építés során kiemelt figyelmet kapott a minőségi anyaghasználat és a letisztult, időtálló design, így az új tulajdonosnak valóban csak a beköltözés élményére kell koncentrálnia.

Az épület biztonságára korszerű, kiépített riasztó- és kamerarendszer ügyel.

A közlekedés kiváló, több buszjárat is elérhető a közelben (161, 161E, 162, 169E, 298, 956, 990), a vasútállomás gyalogosan 10 perc, az M0-s autópályáig pedig mindössze 2 perc alatt eljuthatunk. Bevásárlási lehetőség 7 perc sétára, de autóval pár a nagy szupermarketek (TESCO, AUCHAN, stb.) is gyorsan elérhetőek.
Parkolás: a ház kertjében, vagy közvetlenül a kerítés előtt, díjmentesen

KÜLÖNLEGES AJÁNLAT:
Az ingatlan teljes, modern bútorzata beleértve az étkezőasztalt székekkel, bárszékeket, gépesített konyhai berendezéseket, nappali bútorzatot, kanapét, televíziót, mosó- és mosogatógépet, valamint két franciaágyat igény szerint 1-1,5 millió forintos áron megvásárolható.

Ez az otthon ideális választás mindazok számára, akik modern, energiatakarékos és nyugodt környezetben szeretnének élni kompromisszumok nélkül.
Amennyiben az ingatlan felkeltette az érdeklődését, keressen bizalommal a hét bármely napján!
Jöjjön el, nézze meg, szeressen bele, legyen Ön a a következő lakója!

Érd: Kulcsár Imola, tel: +36/20/240 4146, e-mail: kulcsar.imola@dh.hu

Az ajánlatom megfelelne az elvárásainak, de nem rendelkezik a kiválasztott ingatlan teljes vételárával!?
Hitelre történő vásárlás esetén Bankfüggetlen Credipass Pénzügyi Szakértőnk kötelezettség nélkül megtalálja az Ön számára legkedvezőbb megoldást! A tanácsadás ingyenes!

Referencia szám: HZ037389

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

3 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1481 e Ft
1375 e Ft -8%
1153 e Ft -29%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
118.5 M Ft m Ft
113.6 m Ft -4%
108.6 m Ft -9%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Kopolya utca
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

133.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
57 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

139 M Ft
1 + 3 szoba
83 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

134.99 M Ft
4 szoba
100 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

145 M Ft
4 szoba
116 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

139 M Ft
1 + 3 szoba
83 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

249 M Ft
1 + 3 szoba
233 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

114 M Ft
3 szoba
97 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

139 M Ft
1 + 3 szoba
83 m²
XX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XX. kerület

124.9 M Ft
4 szoba
140 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
160 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
5 szoba
140 m²
XI. kerület, Kelenföld, Barázda utca
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

117 M Ft
1 + 1 szoba
56 m²
II. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, II. kerület