Astora Olive Club House

Eladó ikerház
Budapest, XVII. kerület

+ 10 kép 1/13
60 000 000 Ft60 M Ft 1 176 471 Ft/m2
2 szoba
51 m²
építés éve:1930

Részletes adatok

Telekméret: 402 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 504
Tecnocasa - Tec 17 Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

XVII. KERÜLETBEN: RÁKOSCSABÁN, CSENDES MELLÉKUTCÁBAN, ELADÓ EGY 51 M2-ES IKERHÁZFÉL, 402 M2-ES TELEKKEL ÉS TÁROLÓVAL.

A HÁZ JELLEMZŐI:

A ház beton alappal rendelkezik.

A nyílászárók minden helyiségben műanyagok.

A villanyvezetékek cseréje megtörtént.

A fűtésről gázkonvektor, a melegvíz ellátásról pedig gáz cirkó gondoskodik.

Minden helyiség parkettával burkolt, a fürdőszoba kivételével, az járólapos.

ELRENDEZÉS:

Amerikai konyhás nappali, szoba, kamra, zuhanyzós fürdőszoba + wc, előszoba.

A KÖRNYÉK:

Rákoscsaba csendes mellékutcájában, jó közlekedésnél. A közelben, iskola, óvoda, játszótér, orvosi rendelő, gyógyszertár, számos bevásárlási lehetőség.

Az M0-ás autópálya pár perc alatt közelíthető meg. A közelben, pár perc sétával a 169 E és a 269, járatok megállója és a 956 éjszakai busz megállója található.

IRÁNYÁR: 60 M FT

VEVŐINK RÉSZÉRE A KÖZVETÍTÉS DÍJTALAN!

A hirdetésben szereplő adatok tájékoztató jellegűek.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 03. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVII. kerület m² ár
Budapest m² ár
1176 e Ft
834 e Ft -41%
1183 e Ft 1%
Ennek az ára
XVII. kerület átlagár
Budapest átlagár
60 M Ft m Ft
134.4 m Ft 55%
209.7 m Ft 71%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

145 M Ft
4 szoba
116 m²
XII. kerület, Mártonhegy, Németvölgyi
Eladó téglalakás

Budapest, XII. kerület

45 M Ft
1 szoba
20 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVII. kerület, Rákoskeresztúr, Búbosbanka utca
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

139 M Ft
6 szoba
260 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

160 M Ft
5 szoba
196 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

129.9 M Ft
5 szoba
130 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

144.9 M Ft
5 szoba
146 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

120 M Ft
5 szoba
140 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
160 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

129 M Ft
4 szoba
120 m²
XVII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVII. kerület

139 M Ft
1 + 3 szoba
83 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor