Avico Greentop

Eladó ikerház
Budapest, XVI. kerület

+ 13 kép 1/16
114 900 000 Ft114.9 M Ft 1 149 000 Ft/m2
3 szoba
100 m²

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 286 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 458
Tecnocasa - Szentmihályi Házak Ingatlan Kft.
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

Eladó ikerház Rákosszentmihály csendes kertvárosi részén – ideális családi otthon!

Budapest XVI. kerületének egyik legkedveltebb, nyugodt részén, Rákosszentmihályon kínálunk megvételre egy 100 m²-es, kétszintes, téglaépítésű ikerházat, 286 m²-es, jól kihasználható telekkel.

Az ingatlan kiváló elrendezésű, világos terekkel:

Földszint:

• tágas, napfényes nappali

• különálló konyha–étkező

• praktikus spejz

Emelet:

• 2 külön nyíló hálószoba

• fürdőszoba WC-vel

• erkély, kellemes kertre néző kilátással

A ház műanyag nyílászárókkal felszerelt, fűtését gázcirkó kazán biztosítja radiátoros hőleadással. A pincének köszönhetően extra tárolóhely vagy akár hobbihelyiség is kialakítható.

Parkolás:

• önálló garázs

o 1 autó számára beállási lehetőség a kertben

Környezet:

Csendes, zöldövezeti utca, családbarát környék, jó közlekedéssel.

Közlekedés:

Pár perc sétára elérhető buszjáratok: 46, 146, 174, 244, 996

Irányár: 114,9 millió Ft

Finanszírozás:

Igény esetén banki hitel ügyintézésben díjmentes segítséget biztosítunk.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 24. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

3 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XVI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1149 e Ft
777 e Ft -48%
1166 e Ft 1%
Ennek az ára
XVI. kerület átlagár
Budapest átlagár
114.9 M Ft m Ft
98.3 m Ft -17%
109.2 m Ft -5%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XVI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

169.9 M Ft
4 szoba
144 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

199.9 M Ft
6 szoba
198 m²
IX. kerület, Ferencváros, Ráday utca
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

165 M Ft
3 szoba
78 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
157 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

179.9 M Ft
5 szoba
157 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

50 M Ft
3 szoba
58 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

98 M Ft
6 szoba
150 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

79.6 M Ft
2 szoba
46 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca
Eladó garázs

Budapest, XIII. kerület

10 M Ft
15 m²
XIX. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

199.9 M Ft
6 szoba
198 m²
XIV. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIV. kerület

68.9 M Ft
3 szoba
55 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

84.99 M Ft
3 szoba
150 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület