City Pearl

Eladó ikerház
Budapest, XI. kerület

+ 6 kép 1/9
218 560 000 Ft218.56 M Ft 1 868 034 Ft/m2
5 szoba
117 m²
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 102 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 220
Flick Zsuzsanna
MEGAHOUSE GROUP : Madárhegyingatlan és Budaörsiházak iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

WHITE HOUSE PROJEKT SAJÁT KERTTEL B/3
Madárhegyen, 3 lakásos társasházban, nettó 117 nm-es, N+4 szobás, hatalmas kerttel rendelkező belső kétszintes ikerházi lakás eladó 218,56 M Ft-ért.
A FÖLDSZINTEN található a 32 nm-es, amerikai konyhás tájolású nappali és egy kényelmes méretű dolgozó /hálószoba, illetve zuhanyzós fürdőszoba. A nappaliból jutunk ki a teraszra, illetve a privát, 102 nm-es kertbe.
Az EMELETEN a nyugodt pihenést 3 külön nyíló hálószoba biztosítja, illetve egy kádas fürdőszoba és gardrób is helyet kapott itt.

A fűtést gazdaságos hőszivattyú biztosítja padlófűtéssel, opcionálisan mennyezeti hűtés-fűtés is kérhető.Választható burkolatok szaniterek és belső ajtók.
Átadás: 2027. március
A lakáshoz 1 db felszíni beálló tartozik (4 M Ft), így a teljes vételár 222,56 M Ft.
Referenciákkal rendelkező Beruházó.
Szép zöld, esztétikus, nyugodt, csendes környezet.
Várjuk érdeklődését!
Projektirodánkban megtalálja Madárhegy legnagyobb kínálatát, és elsőként tájékoztatjuk a legújabb induló projektekről!

Hirdetés feltöltve: 2026. 03. 04. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

5 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
XI. kerület m² ár
Budapest m² ár
1868 e Ft
1537 e Ft -22%
1183 e Ft -58%
Ennek az ára
XI. kerület átlagár
Budapest átlagár
218.56 M Ft m Ft
454.2 m Ft 52%
209.7 m Ft -4%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XI. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

III. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, III. kerület

65.9 M Ft
2 szoba
49 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

184.9 M Ft
5 szoba
170 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

350 M Ft
9 szoba
340 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

89.9 M Ft
4 szoba
70 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

174.9 M Ft
4 szoba
170 m²
II. kerület, Szépilona, II. kerület, Máriaremete
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

319.9 M Ft
4 szoba
202 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

64.9 M Ft
1 + 2 szoba
58 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

459 M Ft
6 szoba
340 m²
II. kerület
Eladó sorház

Budapest, II. kerület

209.79 M Ft
5 szoba
196 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

85 M Ft
2 szoba
77 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

69.9 M Ft
2 szoba
77 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

279 M Ft
4 szoba
142 m²
XVIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XVIII. kerület

90 M Ft
3 szoba
73 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

174.9 M Ft
4 szoba
170 m²
XI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XI. kerület

350 M Ft
9 szoba
340 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

113.9 M Ft
5 szoba
134 m²
XIII. kerület, Angyalföld, Csata utca