BAM Living

Eladó ikerház
Budapest, II. kerület

+ 17 kép 1/20
249 000 000 Ft249 M Ft 1 915 385 Ft/m2
4 szoba
130 m²
építés éve:2018

Részletes adatok

Telekméret: 417 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Olgaard Zsáki Izabella
Duna House - Retek utca

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó ikerház leírása

..

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 25. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

4 szobás ikerházak ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli ikerházak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
II. kerület m² ár
Budapest m² ár
1915 e Ft
1574 e Ft -22%
1157 e Ft -66%
Ennek az ára
II. kerület átlagár
Budapest átlagár
249 M Ft m Ft
287.8 m Ft 13%
165.7 m Ft -50%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, II. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

299.5 M Ft
4 szoba
300 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

220 M Ft
3 szoba
100 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

239 M Ft
4 + 2 szoba
260 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

274.9 M Ft
5 szoba
150 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

230 M Ft
5 szoba
190 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

75.915 M Ft
1 szoba
33 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

99.645 M Ft
2 szoba
42 m²
II. kerület, Budaliget, Budaliget
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

249 M Ft
3 + 1 szoba
130 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

299 M Ft
6 + 3 szoba
580 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

137.13 M Ft
3 szoba
62 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

314 M Ft
4 szoba
155 m²
XI. kerület, Kelenföld, Budafoki út 64/B
Eladó téglalakás

Budapest, XI. kerület

236.25 M Ft
4 szoba
88 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

219.5 M Ft
5 szoba
220 m²
II. kerület
Eladó ikerház

Budapest, II. kerület

220 M Ft
3 szoba
100 m²
XIII. kerület, Vizafogó, Sólyatér utca 15
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület

97.125 M Ft