Aerogate Homes

Eladó hotel
Budapest, XIII. kerület

+ 7 kép 1/10
399 000 000 Ft399 M Ft 1 120 787 Ft/m2
22 szoba
356 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Fűtés: Távfűtés
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó hotel leírása

Kihagyhatatlan lehetőség a XIII. kerület egyik legdinamikusabban fejlődő részén kiváló infrastruktúrával, tömegközlekedéssel és munkalehetőségekkel a közelben!

Jelenleg is teljes kihasználtsággal működő munkásszálló, hosszú távra bérlő cégekkel és stabil bevétellel.

Ideális választás befektetők, ingatlankezelők, munkásszállás-hálózatot üzemeltetők számára.

Az ingatlan jellemzői:
Alapterület: ~400 m²
Szintek száma: 1-teljes magasföldszint területe.
Szobák száma: Jelenleg 20 db, teljes összkomfort (kb. 40-50 fő elszállásolására)
Fürdőszobák:konyhák a szobákhor rendelve.
Közösségi terek: Étkező, társalgó
Fűtés: Gázcirkó
Nyílászárók: Műanyag, hőszigetelt
Állapot :felújított állapotú, folyamatosan karbantartott
Kiadási potenciál és megtérülés:13 év
Jelenlegi bérlői kör: Építőipari, logisztikai cégek alkalmazottai

NE MARADJON LE! hídnál, szépen felújított polgári ház földszintjén megépített 20 szobás apartman hostel eladó.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: VL069872

Hirdetés feltöltve: 2025. 07. 31. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

Hotelek ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli hotelek átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1121 e Ft
850 e Ft -32%
Ennek az ára
Budapest átlagár
399 M Ft m Ft
371.9 m Ft -7%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, XIII. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

95.9 M Ft
3 szoba
89 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

96 M Ft
2 szoba
41 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

79.9 M Ft
2 szoba
48 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

79.9 M Ft
3 szoba
72 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

97 M Ft
2 szoba
41 m²
XIX. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIX. kerület

45 M Ft
1 + 2 szoba
53 m²
XXIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XXIII. kerület

39.9 M Ft
3 szoba
38 m²
XIII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XIII. kerület

82 M Ft
3 szoba
68 m²
XVII. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XVII. kerület

67.5 M Ft
2 szoba
49 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

42.9 M Ft
1 + 1 szoba
31 m²
VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

102.9 M Ft
2 + 2 szoba
75 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

98 M Ft
2 szoba
70 m²
XVIII. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XVIII. kerület

30 M Ft
2 + 1 szoba
110 m²
VIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VIII. kerület

35.9 M Ft
1 szoba
27 m²
XXII. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XXII. kerület

175 M Ft
6 + 2 szoba
120 m²
XX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XX. kerület

104900 M Ft
4 szoba
88 m²
VI. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

82 M Ft
2 szoba
45 m²
XIII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIII. kerület