Seven Pearl

Eladó garázs
Szeged

1/2
14 000 000 Ft14 M Ft 823 529 Ft/m2
17 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 129
Kelemen Márton
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

Home&People azonosító: #23345

 

Kelemen Márton -  vezető referens 06301299092

 

 

ELADÓ GARÁZS Szegeden!

 

 

Eladásra kínálom Szeged rókus városrészen az alábbi paraméterekkel rendelkező garázst:

- garázs: 17 m2

- panel

- villany

- irányár ár: 14.000.000 forint

 

Home&People azonosító: #23345

 

Kelemen Márton -  vezető referens 06301299092

 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását, jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést! Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

 

A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

 

 

Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Garázsok ára Szegeden

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Szeged m² ár
824 e Ft
697 e Ft -18%
Ennek az ára
Szeged átlagár
14 M Ft m Ft
11.3 m Ft -24%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Szeged

Eladó garázsok a környékről

Szeged
Eladó garázs

Szeged

6.9 M Ft
14 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

10.599 M Ft
15 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

6.89 M Ft
1 szoba
14 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

11.5 M Ft
15 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

4.3 M Ft
20 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

10.5 M Ft
15 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

14.6 M Ft
0 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

44 M Ft
1 szoba
60 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

6.89 M Ft
1 szoba
14 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

8.9 M Ft
13 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

7.99 M Ft
18 m²
0 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

44 M Ft
1 szoba
60 m²
Szeged, Belváros, Tisza Lajos körút
Eladó garázs

Szeged

15 M Ft
16 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

4 M Ft
20 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

8.299 M Ft
1 szoba
14 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

7.9 M Ft
15 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

7 M Ft
0 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

7 M Ft
0 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

11.5 M Ft
15 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

15.5 M Ft
1 szoba
15 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

4 M Ft
20 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

6.9 M Ft
14 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

10.5 M Ft
15 m²
Szeged
Eladó garázs

Szeged

10.5 M Ft
1 szoba
20 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Tóalmás
Eladó családi ház

Tóalmás

38.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Kétegyháza
Eladó családi ház

Kétegyháza

21 M Ft
3 szoba
105 m²
Mándok, Mónus Illés utca 12
Eladó családi ház

Mándok

0.1 M Ft
2 szoba
99 m²
Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok