Astora Olive Club House

Eladó garázs
Pécs

+ 11 kép 1/14
41 500 000 Ft41.5 M Ft 512 346 Ft/m2
81 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 938
Vincze László György
OTPIP - Pécs, Rákóczi út 19.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

81 négyzetméteres teremgarázs eladó Pécsen a Pálosok templom közelében!
3 autó elfér úgy, hogy nem akadályozzák egymást a ki-be közlekedésben. Negyedik is elfér a folyosón. A képen látható fehér autó egy aknán áll. Víz villany, szennyvíz van. A felette levő háztól külön vízórával ellátott WC és kézmosó is van. Szintén külön mérője van a villamos rendszernek. Jelen pillanatban a tulajdonos raktárnak használja, de két hét alatt kipakolja, amikor el lesz adva.
Referenciaszám: M320529

41500000 Ft

Referencia szám: M320529

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

Garázsok ára Pécsett

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Pécs m² ár
512 e Ft
366 e Ft -40%
Ennek az ára
Pécs átlagár
41.5 M Ft m Ft
12.1 m Ft -242%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Pécs

Eladó garázsok a környékről

Mohács
Eladó garázs

Mohács

10 M Ft
30 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

5.9 M Ft
12 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

6 M Ft
10 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs, Meszesi lakótelep, Kishegyi dűlő
Eladó garázs

Pécs

6.5 M Ft
17 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

4.29 M Ft
12 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Mohács
Eladó garázs

Mohács

3.5 M Ft
15 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

7 M Ft
17 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs, Meszesi lakótelep, Kishegyi dűlő
Eladó garázs

Pécs

6.5 M Ft
17 m²
Pécs, Kertváros
Eladó garázs

Pécs

9 M Ft
18 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

4.5 M Ft
15 m²
Pécs, Kertváros
Eladó garázs

Pécs

9 M Ft
18 m²
Kozármisleny
Eladó garázs

Kozármisleny

9.525 M Ft
0 m²
Pécs, Siklósi külváros, Petőfi utca
Eladó garázs

Pécs

12 M Ft
16 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

15 M Ft
217 m²
Pécs
Eladó garázs

Pécs

4.5 M Ft
15 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Balatonszemes
Eladó téglalakás

Balatonszemes

91.5 M Ft
2 szoba
0 m²
Galgahévíz
Eladó családi ház

Galgahévíz

43 M Ft
3 szoba
115 m²
Porva
Eladó családi ház

Porva

74.6 M Ft
3 szoba
115 m²
Fülöpszállás
Eladó családi ház

Fülöpszállás