NapForrás 20 - Buda

Eladó garázs
Miskolc, Avas Dél városrész, Gesztenyés

10 000 000 Ft10 M Ft 555 556 Ft/m2
18 m²

Részletes adatok

Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 30 959
    Belvita Investo Kft.
    Belvita Investo Kft.

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

    Miskolc, avasi lakótelepen, posta közelében jó állapotú garázs eladó!

    18 nm alapterületű, kiürített, tiszta, egyállásos garázsra várunk vevőt!
    VILLANY VAN, VÍZ, SZERELŐAKNA NINCS!
    Biztonságos környék, nyugot állapotok!
    Ritkán van eladó garázs a lakótelepen, hívj mielőbb!

    Megtekintés egyeztetéssel!

    Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 11. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

    Garázsok ára Miskolcon

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Miskolc m² ár
    556 e Ft
    97 e Ft -471%
    Ennek az ára
    Miskolc átlagár
    10 M Ft m Ft
    1.5 m Ft -581%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Miskolc, Avas Dél városrész, Gesztenyés

    Eladó ingatlanok a környékről

    Kazincbarcika
    Eladó ikerház

    Kazincbarcika

    54.5 M Ft
    3 szoba
    0 m²
    Miskolc
    Eladó garázs

    Miskolc

    8.25 M Ft
    15 m²
    Alsózsolca
    Eladó családi ház

    Alsózsolca

    56.9 M Ft
    6 szoba
    170 m²
    Tiszaújváros, Munkácsy Mihály út
    Eladó panellakás

    Tiszaújváros

    39.9 M Ft
    2 szoba
    51 m²
    Kazincbarcika
    Eladó panellakás

    Kazincbarcika

    22.7 M Ft
    1 + 1 szoba
    35 m²
    Miskolc, Belváros, Pozsonyi utca
    Eladó téglalakás

    Miskolc

    32.5 M Ft
    1 + 2 szoba
    51 m²
    Miskolc
    Eladó garázs

    Miskolc

    6.5 M Ft
    16 m²
    Ózd
    Eladó garázs