Astora Art House

Eladó garázs
Győr

+ 4 kép 1/7
9 000 000 Ft9 M Ft 818 182 Ft/m2
11 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Állapot: Újszerű
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

Hitelösszeg 10 millió Ft
Futamidő 20 év
Induló törlesztőrészlet 67 508 Ft
Törlesztőrészlet a 13. hónaptól 86 071 Ft
THM 8,6 %

A tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.

    Részletes kalkuláció
    +36 70 467
    Tóth Viktória
    Openhouse Győr - Belváros Ingatlaniroda

    Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

    Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda kínálatában eladó a #175330 hivatkozási számú győri garázs.

    - 11 m2-es,

    - elektromos kapuval ellátott,

    - Árkádtól néhány lépésre,

    - új építésű társasház alagsorában kapott helyet.

    Ha felkeltette érdeklődését ez az eladó győri garázs, vagy bármely más garázs és bővebb információt szeretne, keressen bizalommal.Hivatkozási szám: #175330

    Az Openhouse Center - Győr Ingatlaniroda tagjaként várom Önt az országos hálózatunk teljes kínálatával.

    A garázs vásárláshoz hitelt igényelne? Ingyenes hitelközvetítéssel segít Önnek bankfüggetlen hitelszakértőnk.

    További szolgáltatásainkkal (pl. értékbecslés, energetikai tanúsítvány, jogi háttér) is segítjük Önt a vásárlásban.
    Az otthon érték. Az ingatlan üzlet.

    Hirdetés feltöltve: 2025. 12. 16. Utoljára módosítva: 2026. 05. 14.

    Garázsok ára Győrött

    Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

    Ennek a m² ára
    Győr m² ár
    818 e Ft
    567 e Ft -44%
    Ennek az ára
    Győr átlagár
    9 M Ft m Ft
    8.1 m Ft -12%

    Az ingatlan elhelyezkedése

    Cím: Győr

    Eladó ingatlanok a környékről

    Győr
    Eladó garázs

    Győr

    8.5 M Ft
    18 m²
    Győr
    Eladó garázs

    Győr

    6.75 M Ft
    13 m²
    Győr
    Eladó garázs

    Győr

    5.5 M Ft
    20 m²
    Győr
    Eladó garázs

    Győr

    6.9 M Ft
    14 m²
    Győr
    Eladó garázs

    Győr

    6.75 M Ft
    13 m²
    Mosonmagyaróvár
    Eladó téglalakás

    Mosonmagyaróvár

    27 M Ft
    1 szoba
    40 m²
    Győr
    Eladó garázs

    Győr

    6.9 M Ft
    14 m²
    Beled
    Eladó családi ház

    Beled

    31 M Ft
    2 szoba
    95 m²
    Rábapordány
    Eladó családi ház

    Rábapordány

    54.9 M Ft
    4 szoba
    109 m²
    Győr, Sziget, Köztelek utca
    Eladó garázs

    Győr

    6.49 M Ft
    13 m²
    Ásványráró
    Eladó családi ház

    Ásványráró

    76.99 M Ft
    4 + 1 szoba
    90 m²
    Fertőszentmiklós
    Eladó ipari ingatlan

    Fertőszentmiklós

    129 M Ft
    7269 m²
    7269 m²
    Győr
    Eladó téglalakás

    Győr

    80 M Ft
    3 szoba
    105 m²
    Győr
    Eladó panellakás

    Győr

    41.7 M Ft
    2 szoba
    46 m²
    Sopron
    Eladó garázs

    Sopron

    8.6 M Ft
    16 m²
    16 m²
    Győr
    Eladó panellakás

    Győr

    42.8 M Ft
    2 szoba
    53 m²
    Győr
    Eladó családi ház

    Győr

    147.5 M Ft
    5 szoba
    180 m²
    Sopron
    Eladó garázs

    Sopron

    17.9 M Ft