Astora Olive Club House

Eladó garázs
Budapest, III. kerület

+ 1 kép 1/4
15 490 000 Ft15.49 M Ft 1 032 667 Ft/m2
15 m²
építés éve:1999

Részletes adatok

Telekméret: 15 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: H

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 235
Paróczy Csaba
BeMyHome Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó garázs leírása

A garázs a Légió utcából nyílik.

15 m2-es, jól parkolható, nem egy panel aljában található, hanem a garázs-soron.
Mérete miatt nem csak parkolásra, hanem parkolásra és tárolásra is alkalmas.

Áram van, világítás van.

Megtekintés rugalmas.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

Garázsok ára Budapesten

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli garázsok átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Budapest m² ár
1033 e Ft
1002 e Ft -3%
Ennek az ára
Budapest átlagár
15.49 M Ft m Ft
13.6 m Ft -14%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Budapest, III. kerület

Eladó ingatlanok a környékről

VII. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, VII. kerület

69.5 M Ft
1 + 1 szoba
45 m²
XVI. kerület
Eladó ikerház

Budapest, XVI. kerület

239 M Ft
4 szoba
160 m²
V. kerület, Belváros, Petőfi Sándor utca
Eladó téglalakás

Budapest, V. kerület

98 M Ft
1 szoba
58 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

59.9 M Ft
2 + 1 szoba
55 m²
X. kerület
Eladó panellakás

Budapest, X. kerület

73.9 M Ft
3 szoba
68 m²
VI. kerület, Külső Terézváros, Városligeti fasor
Eladó téglalakás

Budapest, VI. kerület

308 M Ft
3 szoba
190 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
XIV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIV. kerület

81 M Ft
2 szoba
46 m²
IX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, IX. kerület

645 M Ft
4 szoba
134 m²
XV. kerület
Eladó családi ház

Budapest, XV. kerület

64.9 M Ft
2 + 2 szoba
74 m²
XIX. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XIX. kerület

33.9 M Ft
1 szoba
25 m²
XI. kerület
Eladó panellakás

Budapest, XI. kerület

94 M Ft
3 + 1 szoba
67 m²
III. kerület
Eladó családi ház

Budapest, III. kerület

375 M Ft
3 szoba
165 m²
X. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, X. kerület

46.9 M Ft
1 + 1 szoba
39 m²
XV. kerület
Eladó téglalakás

Budapest, XV. kerület

35.9 M Ft
1 + 1 szoba
35 m²
III. kerület, Óbuda
Eladó garázs

Budapest, III. kerület

12.5 M Ft
13 m²
III. kerület
Eladó családi ház