Oasis Residence

Eladó családi ház
Zsombó

Figyelem!

Ez az ingatlan a 2019.07.01-től induló falusi CSOK által támogatott településen található

+ 6 kép 1/9
49 900 000 Ft49.9 M Ft 415 833 Ft/m2
3 szoba
120 m²
építés éve:1970

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 600 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 896
Király László
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

H&P azonosító: #23115

 

Király László referens, tel.: +36-30-896-1747

 

Amennyiben kollégánk elfoglalt, kérjen visszahívást SMS-ben a 06-30-896-1747-es telefonszámon!

 

Három szobás családi ház Zsombón!

 

A ház főbb jellemzői:

 

Lokáció: Zsombó

Ingatlan: Fő épület: 120nm  

Elosztása: Fő épület: 3 db szoba, üzlethelység, konyha, fürdő+wc, kamra, garázs, melléképületek

Falazat: Vegyes

 Tető: jó

 

 

 

 

 

Amennyiben felkeltettem érdeklődését, hívjon bizalommal!

Home & People azonosító: #23115

 

Irányár: 49.900.000,- Ft

Király László referens, tel.: +36-30-896-1747

 

Cégünk az ügyfeleink részére ingyenesen vállalja, a megegyezés sikeres lebonyolítását,  jogi tanácsadást, illetve teljeskörű CSOK és hitelügyintézést!

Kérje ingyenes tájékoztatásunkat!

 A kínálatában található összes ingatlannal kapcsolatban felvilágosítást tudunk nyújtani, a Home and People  Ingatlanügynökség szegedi irodájában a Bécsi krt. 18. szám alatt.

Szolgáltatásaink vevőink részére díjmentesek.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 02. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zsombó

Eladó ingatlanok a környékről

Szeged
Eladó családi ház

Szeged

198.9 M Ft
4 + 2 szoba
175 m²
Zsombó
Eladó családi ház

Zsombó

26.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

225 M Ft
5 szoba
203 m²
Zsombó
Eladó családi ház

Zsombó

220 M Ft
6 szoba
200 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

68.5 M Ft
3 szoba
100 m²
Tiszasziget
Eladó családi ház

Tiszasziget

49.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

160 M Ft
5 szoba
187 m²
Szeged
Eladó családi ház

Szeged

259 M Ft
6 szoba
314 m²
Röszke
Eladó családi ház

Röszke

15.9 M Ft
3 szoba
80 m²
Zsombó
Eladó családi ház

Zsombó

26.9 M Ft
2 szoba
40 m²
Szentes
Eladó családi ház

Szentes

58 M Ft
4 szoba
147 m²
Szeged
Eladó téglalakás

Szeged

48.364 M Ft
1 szoba
40 m²
Hódmezővásárhely, Kishomok, Új-Kishomok
Eladó családi ház

Hódmezővásárhely

69 M Ft
3 szoba
100 m²
Makó
Eladó családi ház

Makó

87.5 M Ft
6 + 1 szoba
300 m²
Zsombó
Eladó családi ház