NapForrás 20 - Buda

Eladó családi ház
Zalaegerszeg

+ 17 kép 1/20
29 500 000 Ft29.5 M Ft 641 304 Ft/m2
2 szoba
46 m²
építés éve:1983

Részletes adatok

Telekméret: 1676 m2
Fűtés: Egyéb
Közmű: Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 465
Májer Kinga
Otthon Centrum Zalaegerszeg Kossuth utca 32

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálok a Csácsi városrészen egy csendes, erdő melletti kétszintes kis házikót minden bájával és kényelmével együtt. A sarok telken levő háznak egy oldalról van szomszédja, erdő veszi körül. Asztfaltos úton közelíthető meg. Víz, villany bekötve, kukaszállítás megoldott, szennyvíz derítőbe, gáz nincs. Az enyhén lejtős telken, sok gyümölcsfa, málna és ribizlibokor található. A kétszintes, tégla épületben, a boltíves erkély beépíthető, így közvetlen, belső kapcsolódás érhető el az alsó szinttel. Az utcaszinten egy szoba és egy étkező konyha található valamint egy csodás panorámás kilátást biztosító terasz. A fűtése a szobának elektromos padlófűtés, termosztátos szabályozással, valamint a konyha és szoba közötti falba beépített cserépkályha. A szuterén szinten van a fürdőszoba, valamint egy járólapozott helység, mely akár újabb szoba funkciót is betölthet. A telek alsó részén egy fatároló kapott helyett, az utca mellett pedig fedett gépkocsibeálló lett kiépítve a gépjármű számára.
Amennyibe Zalaegerszeg közelében keres egy csendes, nyugodt kis helyet, itt minden adott.
Közvetlen a ház előtt vezet a túraútvonal, ez mindent elmond a környezetről.

Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 18. Utoljára módosítva: 2026. 05. 12.

2 szobás családi házak ára Zalaegerszegen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Zalaegerszeg m² ár
641 e Ft
557 e Ft -15%
Ennek az ára
Zalaegerszeg átlagár
29.5 M Ft m Ft
111.6 m Ft 74%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Zalaegerszeg

Eladó családi házak a környékről

Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

186.66 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Kustánszeg
Eladó családi ház

Kustánszeg

13.5 M Ft
3 szoba
75 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

295 M Ft
24 szoba
788 m²
Zalacsány
Eladó családi ház

Zalacsány

120 M Ft
5 + 1 szoba
220 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

69.9 M Ft
6 szoba
180 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

38.9 M Ft
4 szoba
95 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

182.4 M Ft
5 szoba
193 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

72.5 M Ft
4 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

59 M Ft
2 szoba
78 m²
Keszthely
Eladó családi ház

Keszthely

146 M Ft
6 szoba
224 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

88.22 M Ft
4 szoba
143 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

295 M Ft
7 szoba
788 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

169 M Ft
5 + 1 szoba
240 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

49.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Nagykanizsa
Eladó családi ház

Nagykanizsa

299 M Ft
7 szoba
1800 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

175 M Ft
3 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

49.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Balatongyörök
Eladó családi ház

Balatongyörök

89.8 M Ft
5 szoba
140 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

169.9 M Ft