Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Vonyarcvashegy

+ 17 kép 1/20
89 900 000 Ft89.9 M Ft 840 187 Ft/m2
4 + 1 szoba
107 m²
építés éve:1973

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 387 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Komfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 331
Holló Ágnes
BJ Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladásra kínálunk egy kb. 80 nm + galériás (kb. 15 nm) hasznos alapterületű, téglaépítésű otthont Vonyarcvashegy csendes, rendezett utcájában, 387 nm-es saját, gondozott kertrésszel.

Az ingatlan egy kétlakásos épület részeként helyezkedik el, mégis jól elkülönülő, önálló használatot biztosít, így ideális választás mindazok számára, akik nyugodt környezetben keresnek kényelmes életteret a Balaton közelében.

Az épület 1973-ban készült, a tetőtér 1991-ben került beépítésre. Cserépfedésű tetővel rendelkezik, a közművek (víz, villany, csatorna) be vannak vezetve.
A földszinten kandalló gondoskodik a fűtésről, a tetőtérben hűtő-fűtő klíma kialakításával az ingatlan egész évben komfortosan használható.

Jelenlegi kialakításának köszönhetően akár három külön élettérként is funkcionálhat, így kiváló lehetőség több generáció együttélésére vagy befektetési célra, kiadásra.

Helyiségek elosztása:
Földszint:
-nappali konyhával
-2 külön nyíló szoba
-fürdőszoba
-fedett, 14 nm-es terasz elektromos redőnnyel

A földszinten műanyag, hőszigetelt nyílászárók találhatók, zsalugáterekkel.

Tetőtér (külön bejárattal):
-nappali
-konyha
-szoba
-fürdőszoba
-galéria
-részleges balatoni panoráma

Itt egy műanyag, a többi fa nyílászáró került beépítésre.

Különálló faház a kertben (27 nm):
-konyha
-kis nappali
-félszoba
-fürdőszoba
-galéria

A faház mellett egy praktikus tároló is helyet kapott.
Külső adottságok:
-rendezett, gondozott kert
-kerti csap
-új, utcafronti kerítés kapuval (tavaly készült)
-térköves kocsibeálló, ahol akár 3 autó is kényelmesen elfér

A környék csendes és nyugodt, a Lidó Strand autóval mindössze 5 perc alatt elérhető, bevásárlási lehetőség, iskola és óvoda a közelben található, Keszthely pedig csupán 10 perc távolságra van.

Ez az ingatlan ideális választás lehet nyaralónak, állandó otthonnak vagy befektetésnek egyaránt.

További információért keressen bizalommal!

Holló Ágnes BJ ingatlan

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 26. Utoljára módosítva: 2026. 05. 19.

5 szobás családi házak ára Vonyarcvashegyen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vonyarcvashegy m² ár
840 e Ft
795 e Ft -6%
Ennek az ára
Vonyarcvashegy átlagár
89.9 M Ft m Ft
174.6 m Ft 49%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vonyarcvashegy

Eladó családi házak a környékről

Letenye
Eladó családi ház

Letenye

28.5 M Ft
2 szoba
70 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

135 M Ft
4 szoba
93 m²
Zalaegerszeg
Eladó családi ház

Zalaegerszeg

200 M Ft
7 szoba
355 m²
Zalaszentgrót
Eladó családi ház

Zalaszentgrót

12.9 M Ft
2 szoba
80 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

179.5 M Ft
5 szoba
142 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

178 M Ft
11 + 2 szoba
470 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

119.9 M Ft
9 szoba
280 m²
Vindornyafok
Eladó családi ház

Vindornyafok

38.9 M Ft
3 szoba
120 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

214.5 M Ft
5 szoba
142 m²
Lenti
Eladó családi ház

Lenti

56 M Ft
5 + 1 szoba
165 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

183.09 M Ft
6 + 5 szoba
300 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

225 M Ft
11 + 1 szoba
317 m²
Hévíz
Eladó családi ház

Hévíz

120 M Ft
7 + 1 szoba
280 m²
Vonyarcvashegy, Kápolna utca
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

134.9 M Ft
5 szoba
200 m²
Cserszegtomaj
Eladó családi ház

Cserszegtomaj

399 M Ft
4 + 1 szoba
338 m²
Pat
Eladó családi ház

Pat

11 M Ft
4 szoba
117 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

155 M Ft
3 szoba
76 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház

Vonyarcvashegy

79.9 M Ft
2 szoba
75 m²
Zalaszántó
Eladó családi ház

Zalaszántó

14.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Vonyarcvashegy
Eladó családi ház