Astora Art House

Eladó családi ház
Veszprém

+ 10 kép 1/13
99 000 000 Ft99 M Ft 846 154 Ft/m2
5 szoba
117 m²
építés éve:1969

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 250 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: B

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 948
Vukman-Galló Anita
Pannon Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Teljeskörűen felújított otthon Veszprémben, a Bolgár Mihály utcában – ahol minden nap nyugalom, privát udvar, kert és kényelem vár.

Ez a tégla építésű lakás Veszprémben, az Újtelepen található, és igazán jó lehetőség arra, hogy egy kényelmes, nagyobb családi otthont találjunk magunknak.

A 117 négyzetméteren 4 hálószoba , egy amerikai konyhás nappali, zuhanykabinnal és káddal felszerelt fürdőszoba, külön wc és egy tárolóhelyiség áll rendelkezésedre, így biztosan lesz hely mindenki számára és könnyen fenntartható a rend és a rendezettség.

Az összkomfortos kialakításnak köszönhetően minden modern kényelmet megtalálunk amire csak szükségünk lehet.

A ház jó hőszigetelése (10 cm szigetelés) segít megtartani a meleget télen, így a fűtési költségek is kedvezőbbek lesznek.

A fűtést gázkazán biztosítja, így könnyen szabályozható a hőmérséklet.

A kertkapcsolat lehetősége miatt saját kis kertünk lehet, ahol élvezhetjük a szabad levegőt, vagy a reggeli kávézást a teraszon, udvaron.

A parkolás sem probléma, 2 állásod saját garázs áll rendelkezésedre, amit külön kell megvásárolni, ennek ára 8 millió forint de a parkolási lehetőség így az udvarunkon belül biztosított.

A fürdő és a WC külön helyiségben van, így könnyen megosztható a hely a család vagy a látogatók számára is.

Ez az otthon igazán jó választás lehet, ha egy kényelmes, tágas, mégis jól elérhető lakást keresünk Veszprémben.

Főbb jellemzők:

- Tégla építésű, földszinti lakás
- 117 m2, 5 szoba
- Nem tetőtéri, összkomfortos
- 10 cm szigetelés a jó hőszigetelésért
- Gázfűtés, radiátorokkal
- Kertkapcsolat, saját kert
- Külön fürdő és WC
- Parkolás 2 autó számára saját garázsban.

További információkért keressenek bizalommal, akár hétvégén is és nézzük meg, képzeljük el, milyen jó lehet itt élni. :)

– Megbízható ÜGYVÉDI HÁTTÉR.
– ENERGETIKAI TANÚSÍTVÁNY és INGATLAN ÉRTÉKBECSLÉS készítése.
– BANKFÜGGETLEN hitelek, állami támogatások, személyi kölcsönök, megtakarítások és
lakástakarékok INGYENES ügyintézése, több, mint 10 éves szakmai tapasztalattal.
– Profi INGATLANFOTÓZÁS és -VIDEÓZÁS.
Az esetleges elírások és változtatások jogát fenntartjuk!
Az ingatlan megtekintése ELŐRE EGYEZTETETT IDŐPONTBAN történik!
KERESÜNK ELADÓ/KIADÓ INGATLANOKAT VESZPRÉM MEGYÉBEN ÉS A BALATON KÖRNYÉKÉN.

TÖBB, MINT 15 ÉVES SZAKMAI TAPASZTALATTAL RENDELKEZÜNK.

Hirdetés feltöltve: 2025. 09. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Veszprémben

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veszprém m² ár
846 e Ft
744 e Ft -14%
Ennek az ára
Veszprém átlagár
99 M Ft m Ft
157.8 m Ft 37%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veszprém

Eladó családi házak a környékről

Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

150 M Ft
2 + 2 szoba
100 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

80 M Ft
3 + 3 szoba
112 m²
Dörgicse
Eladó családi ház

Dörgicse

39.9 M Ft
2 + 1 szoba
66 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

139.8 M Ft
4 szoba
157 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó családi ház

Veszprém

350 M Ft
10 szoba
310 m²
Monoszló
Eladó családi ház

Monoszló

1759.884 M Ft
9 szoba
2250 m²
Veszprém, Jeruzsálemhegy, Kálistó utca
Eladó családi ház

Veszprém

34.99 M Ft
2 szoba
67 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
6 + 1 szoba
243 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

189.99 M Ft
7 szoba
180 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Veszprém, Dózsaváros
Eladó családi ház

Veszprém

230 M Ft
6 + 3 szoba
268 m²
Veszprém, Belváros, Festő utca
Eladó családi ház

Veszprém

149 M Ft
5 + 1 szoba
195 m²
Veszprém
Eladó családi ház

Veszprém

259.9 M Ft
7 szoba
285 m²
Badacsonytördemic
Eladó családi ház

Badacsonytördemic

168.73 M Ft
4 szoba
160 m²
Balatonakarattya
Eladó családi ház

Balatonakarattya

169 M Ft
4 szoba
149 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Veszprém, Rigó utca
Eladó családi ház

Veszprém

20 M Ft
2 szoba
55 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Veszprém
Eladó családi ház