Astora Art House

Eladó családi ház
Veresegyház

+ 11 kép 1/14
145 000 000 Ft145 M Ft 884 146 Ft/m2
5 szoba
164 m²
építés éve:1996

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 856 m2
Fűtés: Gázkazán
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3628814751
Szaniszló Tímea
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

ELADÓ egy kiváló állapotú családi ház Veresegyház csendes mellékutcájában, a Pamut tó közelében.

Az ingatlan egy 856 négyzetméteres telken helyezkedik el, 164 négyzetméter alapterülettel, + 28,8 m2 garázs + 23 m2 garázs feletti szobával.

Az 1996-ban téglából épült, két szintes, öt szobás, vasbeton födémes, napfényes ház. A fűtéséről gáz cirkó (a hideg burkolatok alatt padlófűtéssel a földszinten) és egy fa tüzelésű kandalló gondoskodik, míg a tetőtérben klíma is felszerelésre került.
A ház duplakomfortos, keleti fekvésű, riasztóval felszerelt. 2 nagy erkély (2x11 négyzetméter) a tetőtéri szobákból nyílik.
A földszinten kapott helyet a konyha, étkező, valamint a nagy nappali, melyben cserépkályha is rendelkezésre áll, ill. fürdőszoba. A földszinten egy nagy fedett terasz (35 négyzetméter), továbbá egy épített medence is rendelkezésre áll.
A tetőtérben 4 szoba erkélykapcsolattal és fürdőszoba található.

Az udvaron egy 36 négyzetméter alapterületű, két szintes melléképület található, melynek alsó szintje garázsként lett kialakítva, a felső szintet viszont hasznosíthatjuk akár külön lakrészként, akár vendégháznak vagy irodának.
A teljes gépészettel ellátott medence, amely 4,2x7,8 méteres, felüdülést hozhat a forró nyári napokon. A csodálatos kertben játszótér, gyümölcsfák és fedett felszíni beálló is rendelkezésre áll, ami teljes körű kikapcsolódást és pihenést biztosít az egész család számára.

Veresegyház ideális helyszín azoknak, akik csendes, nyugodt környezetben szeretnék élvezni az életet, miközben minden szükséges infrastruktúra és közlekedési lehetőség a közelben van. A természet közelsége és a település kiváló ellátottsága teszi ezt az ingatlant tökéletes otthonná.

Ne hagyja ki ezt a ritka lehetőséget, fedezze fel, amit Veresegyház nyújthat Önnek és családjának!

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Érdeklődni: Szaniszló Tímea
+36 30/599-5073

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 17. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

5 szobás családi házak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
884 e Ft
814 e Ft -9%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
145 M Ft m Ft
164 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház

Eladó családi házak a környékről

Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136 M Ft
5 szoba
198 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136.8 M Ft
3 + 2 szoba
181 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

150 M Ft
6 szoba
252 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

145.5 M Ft
5 szoba
112 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

109.9 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

167.99 M Ft
4 szoba
128 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

92 M Ft
3 + 2 szoba
98 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

170 M Ft
5 szoba
182 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

95.5 M Ft
5 + 1 szoba
155 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

189 M Ft
7 szoba
220 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft