Astora Art House

Eladó családi ház
Veresegyház, földszint

1/1
145 000 000 Ft145 M Ft 1 208 333 Ft/m2
5 szoba
120 m²
földszint
építés éve:2026

Részletes adatok

Telekméret: 452 m2
Fűtés: Gázkazán
Emelet: földszint
Parkolás: Kocsibeálló
Közmű: Víz, Gáz, Villany, Csatorna
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 334
Kiss Jutka
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó ÚJ ÉPÍTÉSŰ kétszintes családi ház Veresegyház – Tópart!

Pest megye egyik legkedveltebb városában, csendes utcában várja tulajdonosát!

Ez a ház ideális választás, ha csendes, természet közeli környezetet és kényelmes, modern elrendezést keres.

BERUHÁZÓI ÁRON!

A 452 nm-es telek gyönyörű környezetben, szép házak között helyezkedik el, melyre egy kétszintes, 120 nm-es ház fog épülni.

A ház belső elrendezése testre szabható, tehát szabadon formálható a család egyedi igényei szerint.

Tervezett belső kialakítás:
- földszinten amerikai konyhás nappali, dolgozó vagy vendégszoba, zuhanyzós fürdőszoba,
- emeleten 2 vagy 3 hálószoba, fürdőszoba.

Az épület a mai kor elvárásainak megfelelő korszerű, minőségi anyagokból és technológiával készül:

-főfalak 30 cm-es Porotherm téglából, 15 cm-es szigeteléssel,
- beton cserépfedés,
- fűtés kondenzációs kazánnal, padlófűtéssel, értékegyeztetéssel hőszivattyús fűtéssel,
-2 db klíma,
-3 rétegű, hőszigetelt üvegezésű műanyag nyílászárók, bukó-nyíló kivitelben, igény esetén redőnnyel, szúnyoghálóval felszerelve,
-a szobák burkolata laminált padló, a vizes helyiségekben kerámia burkolat,
- választható burkolatok, szaniterek, belső ajtók.

Közlekedés: buszmegálló gyalogosan pár perc alatt elérhető.

Hívjon a részletekért, a részletes műszaki tartalomért.

Irodánk ÚJ ÉPÍTÉSŰ ingatlanok specialistája, felkészült értékesítőkkel!
Jogi háttérrel (kedvező díjazással) és az egyik legjobb, bank semleges HITELKÖZVETÍTŐVEL segítjük vásárlását.
Hitelszakértőnk teljes körű ügyintézéssel áll Vevőink rendelkezésére, legyen szó OTTHON START, CSOK+, BABAVÁRÓ vagy a legjobb piaci hitelről.
Új építésű ingatlanjainkat BERUHÁZÓI ÁRON értékesítjük!

Amennyiben értékesíteni kívánja ingatlanát, irodánk egyedi, kedvező ajánlattal áll rendelkezésére!

Hirdetés feltöltve: 2026. 01. 08. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Veresegyházon

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Veresegyház m² ár
1208 e Ft
814 e Ft -48%
Ennek az ára
Veresegyház átlagár
145 M Ft m Ft
164 m Ft 12%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Veresegyház, földszint

Eladó családi házak a környékről

Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

109.9 M Ft
4 + 1 szoba
130 m²
Tápiószőlős
Eladó családi ház

Tápiószőlős

34.9 M Ft
5 szoba
210 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

115 M Ft
4 szoba
96 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

147.25 M Ft
5 szoba
142 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

209.99 M Ft
5 szoba
163 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

325 M Ft
5 szoba
282 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

158.9 M Ft
4 szoba
147 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

220 M Ft
6 szoba
277 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

150 M Ft
6 szoba
252 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

167.99 M Ft
4 szoba
128 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

157 M Ft
6 szoba
250 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

139 M Ft
3 szoba
195 m²
Veresegyház
Eladó családi ház

Veresegyház

136 M Ft
5 szoba
198 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton