Metrodom

Eladó családi ház
Velence, Adria körút

+ 17 kép 1/20
169 000 000 Ft169 M Ft 1 261 194 Ft/m2
5 szoba
134 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 610 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: A+

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 20 946
Sunny Home Ingatlan
Sunny Home Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó Velence egyik legkeresettebb részén egy minden igényt kielégítő, A+ energetikai besorolású, okosotthon funkciókkal felvértezett önálló családi ház. Ez az ingatlan nem csupán egy otthon, hanem egy hosszú távú, értékálló befektetés.
0 Ft-os villanyszámla: A 4 kW-os napelem rendszer 2033-ig szaldó elszámolású, így az elektromos autó töltése és a ház fenntartása szinte költségmentes.
Okos kényelem: A hűtés, fűtés, a napelem és a biztonsági rendszer a világ bármely pontjáról, okostelefonról vezérelhető.
Prémium műszaki tartalom: Kőzetgyapot szigetelés, légtömör falak, Revko csillámporos vakolat és olasz gress porcelán burkolatok jellemzik a minőséget.
Az ingatlan elosztása (Tágas, világos terek):
Nappali élet: amerikai konyhás nappali, amely a család központi helyszíne (gépesített konyhával).
Hálószobák: 3 különnyíló hálószoba + egy 20 nm-es játszószoba/tároló.
Kényelem: 2 modern fürdőszoba, szélfogó és egy hatalmas, 48 nm-es dupla garázs.
Fűtés/Hűtés: Központi kazán (padlófűtés és lapradiátorok) + hűtő-fűtő klíma H tarifával.
Biztonság: Online követhető kamerarendszer és profi riasztórendszer gondoskodik a nyugalomról.
Kert: Teljesen körbekerített (2m magas betonkerítés), füvesített udvar automata világítással és szikkasztós csapadékvíz-elvezetéssel.
Ha megszeretné tekinteni az ingatlant hívjon vagy írjon akár hétvégén is! Hitelben díjmentes tanácsadással és ügyintézéssel várjuk!

Hirdetés feltöltve: 2026. 02. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 20.

5 szobás családi házak ára Velencén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Velence m² ár
1261 e Ft
946 e Ft -33%
Ennek az ára
Velence átlagár
169 M Ft m Ft
205.2 m Ft 18%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Velence, Adria körút

Eladó családi házak a környékről

Tabajd
Eladó családi ház

Tabajd

22 M Ft
3 szoba
75 m²
Gárdony, Gárdonyi Géza utca
Eladó családi ház

Gárdony

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

169 M Ft
4 szoba
182 m²
Mór
Eladó családi ház

Mór

110 M Ft
12 szoba
340 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

47 M Ft
3 szoba
93 m²
Csákvár
Eladó családi ház

Csákvár

29.9 M Ft
4 szoba
120 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

45.9 M Ft
2 szoba
57 m²
Szabadbattyán
Eladó családi ház

Szabadbattyán

357.518 M Ft
9 + 2 szoba
1053 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

89 M Ft
4 szoba
0 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

158 M Ft
5 szoba
140 m²
Kulcs
Eladó családi ház

Kulcs

180 M Ft
8 szoba
167 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

220 M Ft
7 szoba
155 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

180 M Ft
6 szoba
170 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

210 M Ft
5 szoba
155 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

59 M Ft
3 szoba
100 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

205 M Ft
7 szoba
593 m²
Bicske, Baboshegy
Eladó családi ház

Bicske

26.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

80 M Ft
6 szoba
200 m²
Székesfehérvár
Eladó családi ház

Székesfehérvár

69.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Velence
Eladó családi ház

Velence

449.99 M Ft
9 szoba
300 m²
Etyek
Eladó családi ház

Etyek

160 M Ft
6 szoba
228 m²
Lepsény, Róka sétány
Eladó családi ház