Astora Olive Club House

Eladó családi ház
Vecsés

38 000 000 Ft38 M Ft 974 359 Ft/m2
2 szoba
39 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 380 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Molnár Imre
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Vecsés közkedvelt részén eladó felújítandó téglaépület saját kerttelVecsés kedvelt, nyugodt részén kínálok megvételre egy 39 m²-es, felújítandó téglaépületet, amelyhez 380 m²-es saját kertrész tartozik.Az ingatlan társasházi besorolású, külön mérőórákkal rendelkezik, így nincsenek osztatlan közös tulajdonú részek.Az épület beton alapra, tégla falazattal épült, tetejét cserép fedi. Jelenlegi állapota felújítandó, akár teljes átalakítást igényel, azonban egy kis fantáziával igazán hangulatos otthon alakítható ki belőle.A telek beépíthetősége 30%, továbbá statikai vizsgálat alapján lehetőség van az épület bővítésére, akár egy további szint ráépítésére is, így a lakótér jelentősen növelhető.A tulajdonos már megkezdte a felújítási munkálatokat:a padlófűtéshez szükséges csövek lefektetésre kerültek,az aljzat betonozása megtörtént,a villanyhálózat 32 A-re bővített.Az ingatlan további kialakítása már az új tulajdonos igényei és elképzelései szerint valósítható meg.Amennyiben hirdetésem felkeltette érdeklődését , várom megtisztelő hívását.
Várom megtiszeltő érdeklődését:
Molnár Imre: +3670/777-6342

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 21.

2 szobás családi házak ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
974 e Ft
875 e Ft -11%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
38 M Ft m Ft
119 m Ft 68%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés

Eladó családi házak a környékről

Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

110 M Ft
5 szoba
160 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

395 M Ft
8 szoba
580 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

219.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Vecsés, Küküllői utca
Eladó családi ház

Vecsés

149 M Ft
9 szoba
315 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

149.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

395 M Ft
8 szoba
580 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

84.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

140 M Ft
6 + 2 szoba
187 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

245 M Ft
5 szoba
198 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Vecsés, Nándor utca
Eladó családi ház

Vecsés

172 M Ft
6 szoba
220 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele