Seven Pearl

Eladó családi ház
Vecsés

+ 17 kép 1/20
219 900 000 Ft219.9 M Ft 908 678 Ft/m2
5 szoba
242 m²
építés éve:2023

Részletes adatok

Telekméret: 748 m2
Fűtés: Egyéb
Komfort: Duplakomfortos
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Szabó-Lévai Annamária
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

VECSÉSEN CSOK PLUSZRA ALKALMAS, ÚJ ÉPÍTÉSŰ CSALÁDI HÁZ ELADÓ!

Vecsésen, központhoz közeli, csendes utcában, két szintes, családi ház, 271nm-es, öt szoba, nappalis, parkosított kerttel, saját kocsibeállóval, 58.76nm-es terasszal, eladó!

Műszaki tartalom:

-Passzív jellegű szigetelt alap

-10cm aljzatszigetelés

-Külső falak 30NF tégla

-Homlokzati szigetelés 20cm dryvit rendszer

-Kőberakás fehér csiszolt mészkő lapokkal

-XPS lábazati szigetelés

-Előre gyártott paneles födémrendszer

-Válaszfalak ytong tégla

-Külső 3 réteg üvegezésű antracit színű műanyag nyílászárók

-20cm átmérőjű Schiedel kéményrendszer a kandallóhoz

-Terrán Zenit tetőfedés

-Központi hőszivattyús fűtésrendszer - padlófűtéssel, egyedi méréssel + gázkazán

-HIK Vision biztonsági kamerarendszer

-Satel Integra riasztó rendszer

-parkosított kert, locsoló rendszerrel

-ECO Wate Comfort 300 vízlágyító berendezés

-Stiltz Trio személyemelő Homelift

-Beépített konyhabútor elektronikai berendezésekkel

-fúrt kút

További részletekért, időpontegyeztetés miatt, keress bizalommal irodánkat!

Ha megtetszett Önnek az ingatlan kérem hívjon bizalommal a hét bármely napján akár hétvégén is.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Irányár: 219900000 Ft
Érd.: Szabó-Lévai Annamária, +36 70 307 7503

Referencia szám: HZ041871-ZE

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 16.

5 szobás családi házak ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
909 e Ft
782 e Ft -16%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
219.9 M Ft m Ft
145.2 m Ft -51%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés

Eladó családi házak a környékről

Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

219.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

140 M Ft
6 + 2 szoba
187 m²
Vecsés, Teréz utca
Eladó családi ház

Vecsés

162.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

162.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

245 M Ft
5 szoba
198 m²
Vecsés, Nándor utca
Eladó családi ház

Vecsés

172 M Ft
6 szoba
220 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

84.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

110 M Ft
5 szoba
160 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

172 M Ft
2 szoba
220 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

245 M Ft
5 szoba
198 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

395 M Ft
8 szoba
580 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

155 M Ft
7 szoba
244 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

299.9 M Ft
1 szoba
505 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Vecsés, Küküllői utca
Eladó családi ház

Vecsés

149 M Ft
9 szoba
315 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

110 M Ft
5 szoba
160 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Rétság
Eladó téglalakás

Rétság

39.9 M Ft
2 szoba
55 m²
Szentmártonkáta