Astora Art House

Eladó családi ház
Vecsés

+ 17 kép 1/20
149 900 000 Ft149.9 M Ft 565 660 Ft/m2
5 szoba
265 m²
építés éve:1995

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 829 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 1 690
Drevnó Béla
Duna House Kispest

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Magazinba illő otthon, időtálló elegancia Vecsés szívében - extra üzleti lehetőséggel

Szuterén

Külön bejárattal rendelkező, 120 nm-es, klimatizált és fűtött helyiség, jelenleg 10 állásos varroda működik itt. Az ingatlan üzlet, szalon, raktár vagy akár külön lakás céljára is alkalmas, saját WC-vel, plusz 2 kisebb szobával, kiváló elosztással. A tulajdonos igény esetén vissza is bérelné ezt a szintet, így befektetők számára azonnali bérleti bevételt biztosíthat.

A földszint központi eleme az a tágas, amerikai konyhás étkező-nappali, amely egyszerre modern és időtálló. A profi beépített konyhabútor és gépek nem csupán a funkcionalitást, hanem a dizájnt is szolgálják a tér minden szögéből látszik, hogy ez egy valóban átgondolt, minőségi kialakítás.

A nappali ékköve egy klasszikus vonalvezetésű, stílusos cserépkályha, mely nemcsak a téli esték hangulatát emeli új szintre, hanem valódi dekorációs központi elem is az enteriőr fókuszpontja. Az étkező fölötti 4,5 méteres belmagasság drámai tágasságérzetet ad, amit a nagyméretű, hő- és hangszigetelt nyílászárók tesznek még látványosabbá: a természetes fény szinte festményként rajzolja át a padlót egész nap.

A felső szint három hálószobája közül kettő erkélykapcsolatos, szép nagy ablakokkal, így a reggeli fény gyengéden ébreszt, míg az esti kilátás a csillagos égre néz. A fürdőszoba sarokkáddal, külön WC-vel és beépített tárolókkal kényelmes és elegáns, tökéletesen illeszkedik a ház stílusához.

Kert, mint egy privát oázis mediterrán hangulat, kerti tó és grillező

A ház mögött található, kövezett, igényesen kialakított melléképület nem csak praktikus: egy különálló kis lakrész, amely tökéletes vendégek fogadására, műhelyként, irodaként vagy fiatal családtag önálló élettereként. Tusoló, WC, szoba és tároló mind külön bejárattal, jól megtervezett funkcióval.

A tulajdonos nyitott kisebb lakás vagy ház beszámítására, és a bútorok nagy része is maradhat, külön megbeszélés szerint így az új tulajdonos gyakorlatilag azonnal élvezheti a teljes kényelmet.
A Duna House teljes kínálatával kapcsolatban forduljanak hozzám bizalommal!

Bankfüggetlen pénzügyi szakembereink tanácsadással, ügyintézéssel tudják segíteni Önöket álmaik, céljaik megvalósításában!

Vegye igénybe díjmentes konzultációinkat!

https://www.facebook.com/otthonkonnyeden

Referencia szám: HZ067660

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 23. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

5 szobás családi házak ára Vecsésen

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Vecsés m² ár
566 e Ft
804 e Ft 30%
Ennek az ára
Vecsés átlagár
149.9 M Ft m Ft
147.6 m Ft -2%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Vecsés

Eladó családi házak a környékről

Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

84.9 M Ft
5 szoba
110 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

162.9 M Ft
5 szoba
194 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

219.9 M Ft
4 szoba
160 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

140 M Ft
6 + 2 szoba
187 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

245 M Ft
5 szoba
198 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

395 M Ft
8 szoba
580 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

340 M Ft
12 szoba
315 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

245 M Ft
5 szoba
198 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

16.5 M Ft
3 szoba
50 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Vecsés
Eladó családi ház

Vecsés

110 M Ft
5 szoba
160 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele