Aerogate Homes

Eladó családi ház
Várpalota

+ 5 kép 1/8
118 000 000 Ft118 M Ft 761 290 Ft/m2
4 szoba
155 m²
építés éve:2025

Részletes adatok

Telekméret: 400 m2
Fűtés: Egyéb
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 389
Horgos Tamás
City & Home ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Várpalota kedvelt, kertvárosias részén, eladó újépítésű, modern családi ház.
Letisztult architektúra, napfényes terek és korszerű gépészet gondoskodik az alacsony fenntartásról és a kényelmes mindennapokról.
A 155 m²-es ház praktikus elosztású: tágas nappali-étkező-konyha kapcsolat (konyhabútor nélkül), emeleten három külön nyíló háló; kényelmes vizesblokkok és háztartási/tárolóhelyek egészítik ki.
A ~400 m²-es saját kert és a terasz ideális családi élettér.
Választható befejezések: a műszaki tartalmon belül beltéri ajtók és parketta/burkolatok szabadon választhatók, így az otthon a leendő tulajdonos ízlésére szabható.

Főbb adatok:

Alapterület: 155 m²
Telek: ~400 m²
Szobák: 4 (nappali + 3 háló)
Parkolás: udvari beálló/udvarkapcsolat (a pontos megoldás egyeztethető)
Műszaki tartalom:

Hőszivattyús fűtés, teljes felületű padlófűtés
Klíma-előkészítés több helyiségben
Redőny-előkészítés a nyílászárókhoz
Konyhabútor NEM része az árnak – egyedileg tervezhető
Választható beltéri ajtók és parketta/burkolatok (műszaki tartalmon belül)
Minőségi szerkezetek, korszerű hő- és vízszigetelések
Elhelyezkedés:
Csendes, rendezett környék Várpalotán, gyors városi eléréssel. Bevásárlás, iskola, óvoda és szolgáltatások néhány percen belül.

Ár: 118 M Ft • Alapterület: 155 m² • Telek: ~400 m² • Szobák: nappali + 3 háló

Hőszivattyú + padlófűtés • Választható beltéri ajtók és burkolatok • Klíma- és redőny-előkészítés • Konyhabútor nélkül – egyedileg kialakítható konyha • Időtálló, minőségi kivitelezés

További információ / megtekintés:
Kérdése van a műszaki tartalommal, ütemezéssel vagy választható elemekkel kapcsolatban? Hívjon bátran – hétvégén is!
(A hirdetésben szereplő látványtervek illusztrációk; a műszaki tartalom változhat.

***City & Home Ingatlan Iroda***
8000 Székesfehérvár
+36 70 389 1111
www.chingatlan.hu
info@chingatlan.hu

Teljes körű ügyintézés szívvel-lélekkel:
– Díjmentes ingatlanérték-meghatározás
– Személyre szabott hiteltanácsadás
– Ügyvédi és jogi háttér biztosítva

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 12. Utoljára módosítva: 2026. 03. 17.

4 szobás családi házak ára Várpalotán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Várpalota m² ár
761 e Ft
774 e Ft 2%
Ennek az ára
Várpalota átlagár
118 M Ft m Ft
101.2 m Ft -17%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Várpalota

Eladó családi házak a környékről

Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

76 M Ft
3 szoba
105 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

14.9 M Ft
1 szoba
60 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

76 M Ft
3 szoba
105 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

76 M Ft
3 szoba
105 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

32 M Ft
3 szoba
70 m²
Tapolca
Eladó családi ház

Tapolca

205 M Ft
6 szoba
338 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

29.9 M Ft
4 szoba
100 m²
Pápa
Eladó családi ház

Pápa

39.9 M Ft
4 + 1 szoba
148 m²
Várpalota, Péti út
Eladó családi ház

Várpalota

48.9 M Ft
2 szoba
70 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

76 M Ft
3 szoba
105 m²
Tihany
Eladó családi ház

Tihany

390 M Ft
6 szoba
417 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

88 M Ft
4 szoba
130 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

76 M Ft
3 szoba
105 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

55 M Ft
4 + 2 szoba
113 m²
Csabrendek
Eladó családi ház

Csabrendek

98 M Ft
9 szoba
600 m²
Balatonalmádi
Eladó családi ház

Balatonalmádi

349 M Ft
12 szoba
485 m²
Várpalota, Kálvária
Eladó családi ház

Várpalota

44.9 M Ft
2 szoba
58 m²
Lesencetomaj
Eladó családi ház

Lesencetomaj

90 M Ft
5 + 1 szoba
180 m²
Csopak
Eladó családi ház

Csopak

266 M Ft
9 szoba
350 m²
Várpalota
Eladó családi ház

Várpalota

156.7 M Ft
4 szoba
130 m²