Avico Greentop

Eladó családi ház
Üllő

+ 12 kép 1/15
107 900 000 Ft107.9 M Ft 719 333 Ft/m2
5 szoba
150 m²
építés éve:2003

Részletes adatok

Telekméret: 648 m2
Fűtés: Gázkazán
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3629998816
Póta-Für Adrienn
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Üllőn, családi házas környezetben eladó egy 150m2-es, földszintes elrendezésű, ötszobás, összkonfortos családi ház, 648m2-es telekkel.

Az ingatlan 2003-ban épült ytong téglából, zsindely fedéssel. A fűtést gáz cirkó biztositja, valamint egy vegyes tüzelésű kazán.

A ház nagyon jó választás többgyermekes családnak, kiváló adottságai miatt. A ház központi része a hatalmas amerikai konyhás nappali, ahol egy nagyobb család iselfér kényelmesen. Innen egy üvegajtón jutunk ki a fedett teraszra, ez remek kikapcsolódást biztosit a meleg nyári estéken.

A házban van négy, külön nyiló hálószoba, egy fürdőszoba, és egy kamra

A telken található egy garázs, egy tároló is.

Az energetikai tanúsítvány készítése folyamatban van, amint rendelkezésre áll, úgy azzal a hirdetés frissítésre kerül.

Ha kérdése van vagy szeretné megtekinteni, keressen bizalommal a hét bármely napján!

Póta-Für Adrienn
Ezüst fokozatú ingatlanértékesítő
+36 30 115 1416
potafur.adrienn@dh.hu

Ha még nem találta meg új otthonát, esetleg a vásárláshoz előbb el kell adnia egy ingatlant, keressen a fenti elérhetőségeimen, együtt megtaláljuk a megoldást!

Irodánk pénzügyi szakértője díjmentes és bankfüggetlen hiteltanácsadással segíti a vásárlást, melynek lebonyolításához igény esetén megbízható ügyvédi hátteret biztosítunk.

Referencia szám: HZ074938

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 14. Utoljára módosítva: 2026. 05. 24.

5 szobás családi házak ára Üllőn

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Üllő m² ár
719 e Ft
805 e Ft 11%
Ennek az ára
Üllő átlagár
107.9 M Ft m Ft
160.5 m Ft 33%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Üllő

Eladó családi házak a környékről

Üllő
Eladó családi ház

Üllő

105 M Ft
4 szoba
150 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

117 M Ft
6 szoba
280 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

285 M Ft
12 szoba
551 m²
Érd
Eladó családi ház

Érd

164.9 M Ft
5 szoba
192 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

89.9 M Ft
4 szoba
116 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

53.9 M Ft
2 szoba
51 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Üllő, Kisfaludy utca
Eladó családi ház

Üllő

39.9 M Ft
1 szoba
35 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

107.9 M Ft
5 szoba
150 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

105 M Ft
5 szoba
155 m²
Üllő, Zöldfa utca
Eladó családi ház

Üllő

229 M Ft
4 szoba
268 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

72.9 M Ft
6 szoba
200 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

11.9 M Ft
3 szoba
62 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

70.5 M Ft
3 szoba
80 m²
Budakeszi, Makkosmária
Eladó családi ház

Budakeszi

100 M Ft
1 szoba
10 m²
Üllő
Eladó családi ház

Üllő

149 M Ft
4 szoba
172 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Nyáregyháza