Avico Greentop

Eladó családi ház
Újfehértó

+ 17 kép 1/20
37 000 000 Ft37 M Ft 506 849 Ft/m2
3 szoba
73 m²
építés éve:1980

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 2692 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 181
Kiss Zoltán Bence
OTPIP Nyíregyháza Hunyadi u.

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Újfehértón, a Kisrétkör kedvelt részén, a Táncsics utcában eladó egy 73 nm-es családi ház + 10 nm-es fedett terasszal, 2692 nm-es telken, amely kiváló lehetőség családoknak, gazdálkodásra vágyóknak vagy befektetőknek is.

A családi ház Nyíregyházától 16, míg Debrecentől 30 kilóméterre fekszik. Mindkét település elérhető 30 percben belül,

Az ingatlan vegyes és vályog falazatú, jó elosztású, világos terekkel rendelkezik. A házban 2 külön nyíló szoba és egy amerikai konyhás nappali található, így kényelmes otthont biztosít akár egy kisebb család számára is. A fürdőszobában fürdőkád és zuhanyzó is helyet kapott, a WC külön helyiségben található.
A fűtésről gázkonvektorok gondoskodnak, emellett az egyik szobában hangulatos cserépkályha is található. A ház hőszigetelt műanyag nyílászárókkal és redőnyökkel felszerelt.
Az udvaron külön nyári konyha is rendelkezésre áll, amely praktikus lehet főzéshez, tároláshoz vagy akár további hasznosításra is.
A 2692 nm-es telek nagy előnye, hogy utcafronti része kettéosztható, így akár külön telekként is értékesíthető, ami befektetési szempontból is vonzó lehet.
Az ingatlan csendes, átmenő forgalomtól mentes zsákutcában helyezkedik el, amely garantálja a zavartalan lakókörnyezetet. Ha egy nyugodt, mégis jól megközelíthető környezetben található, jó adottságú ingatlant keres, amelyben még további lehetőségek is rejlenek, ezt érdemes megnéznie.
Az ingatlan térképmásolata rendezett, 3%-os hitelre és egyéb banki finanszírozásra is alkalmas.
Megtekintésért keressen bizalommal, akár hétvégén is!
OTP Banki hátterünknek köszönhetően finanszírozási igényekben (pl. Otthon Start Hitelprogram, Babaváró, Falusi CSOK, CSOK Plusz, Lakáshitel, Személyi kölcsön stb.), illetve biztosítások tekintetében is díjmentesen, soron kívüli ügyintézéssel segítem ügyfeleim! Referenciaszám: M324091
Virtuális séta:

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 05. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

3 szobás családi házak ára Újfehértón

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Újfehértó m² ár
507 e Ft
494 e Ft -3%
Ennek az ára
Újfehértó átlagár
37 M Ft m Ft
46.3 m Ft 20%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Újfehértó

Eladó családi házak a környékről

Nyírtelek
Eladó családi ház

Nyírtelek

130 M Ft
3 szoba
159 m²
Újfehértó, Deák Ferenc
Eladó családi ház

Újfehértó

53.5 M Ft
3 + 1 szoba
160 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

49.9 M Ft
3 szoba
159 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

49.9 M Ft
3 szoba
159 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

85 M Ft
4 + 1 szoba
200 m²
Újfehértó, Dózsa György út
Eladó családi ház

Újfehértó

47 M Ft
3 szoba
90 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

59.4 M Ft
8 szoba
190 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

49.9 M Ft
3 szoba
159 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

64.9 M Ft
5 szoba
220 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

23.99 M Ft
2 szoba
60 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 szoba
170 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

27 M Ft
2 + 1 szoba
96 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

37 M Ft
2 szoba
64 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

98 M Ft
4 szoba
125 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

65 M Ft
3 szoba
135 m²
Kemecse
Eladó családi ház

Kemecse

34.9 M Ft
2 szoba
100 m²
Újfehértó, Széchenyi utca
Eladó családi ház

Újfehértó

130 M Ft
6 szoba
250 m²
Újfehértó
Eladó családi ház

Újfehértó

89.65 M Ft
3 szoba
102 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

90 M Ft
3 + 1 szoba
100 m²
Nyíregyháza
Eladó családi ház

Nyíregyháza

89.9 M Ft
5 szoba
274 m²
Nyíregyháza