BAM Living

Eladó családi ház
Tura

+ 12 kép 1/15
26 900 000 Ft26.9 M Ft 289 247 Ft/m2
3 szoba
93 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújítandó
Telekméret: 1673 m2
Fűtés: Gázkonvektor
Parkolás: Garázs
Közmű: Gáz, Villany
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 525
Tóth Sándor
Ingatlanmentor

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Pest vármegye Tura településén eladásra kínálok egy 93 nm-es, KOMFORTOS, TEHERMENTES, VÁLYOGBÓL ÉPÜLT, FELÚJÍTANDÓ családi házat. A 3 szobás ingatlan fűtése gáz-konvektorral és elektromos kandallóval megoldott. Az építményben értéket növel egy éjszakai áram, és egy fúrt kút. A bojler pár éve lett cserélve. A ház mögött egy nagyobb tárolórész helyezkedik el. Az autó parkolása jelenleg az udvarban lehetséges, de garázst is ki lehet alakítani. Az 1673 nm-es telek részben elkerített, a telken belül több termő gyümölcsfa is megtalálható. Jelenleg nincs művelés alatt, de jó termőfölddel rendelkezik. Az ingatlan a kastélyhoz közel fekszik, buszmegálló, iskola-óvoda gyalog néhány percre van az épülettől. Az autópálya felhajtó is néhány km-en belül elérhető, Budapest közelsége pedig ugyancsak vonzó lehet az új lakó számára.

Hirdetés feltöltve: 2025. 11. 19. Utoljára módosítva: 2026. 05. 11.

3 szobás családi házak ára Turán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tura m² ár
289 e Ft
480 e Ft 40%
Ennek az ára
Tura átlagár
26.9 M Ft m Ft
44.2 m Ft 39%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tura

Eladó családi házak a környékről

Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tura, Alsóerdő sor
Eladó családi ház

Tura

25 M Ft
2 + 1 szoba
80 m²
Dunakeszi
Eladó családi ház

Dunakeszi

250 M Ft
4 szoba
180 m²
Zebegény
Eladó családi ház

Zebegény

69.9 M Ft
6 szoba
245 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
80 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

45 M Ft
6 szoba
360 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

37.9 M Ft
4 szoba
141 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tápiógyörgye
Eladó családi ház

Tápiógyörgye

19.9 M Ft
3 szoba
65 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
110 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

79 M Ft
7 szoba
315 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Budakeszi, Budakeszi kertváros
Eladó családi ház

Budakeszi

229 M Ft
10 szoba
450 m²
Remeteszőlős
Eladó családi ház

Remeteszőlős

399.9 M Ft
5 + 2 szoba
260 m²
Pécel, Reményik Sándor utca
Eladó családi ház

Pécel

296 M Ft
6 szoba
396 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura