BAM Living

Eladó családi ház
Tura

+ 17 kép 1/20
62 000 000 Ft62 M Ft 720 930 Ft/m2
2 + 1 szoba
86 m²
építés éve:1950

Részletes adatok

Állapot: Felújított
Telekméret: 353 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Kocsibeálló
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: F

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 30 556
Suba Sándor
referens

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

IGÉNYES FELÚJÍTÁS, KÍVÁLÓ ELRENDEZÉS!

Megvételre kínálok Tura közkedvelt és csendes részén, 353 nm-es telken fekvő, nettó 85,79 nm, bruttó 144 nm-es, 1950-ben épült, vályog + tégla falazatú, tágas, igényesen felújított, költség mentes családi házat.

Az épületet kondenzációs gázcirkó, 3 db klíma, 2 + 1 félszoba (alaprajzon tároló), amerikai konyha - nappali, füdőszoba, mosókonyha, valamint egy önálló 30 nm-es tároló jellemzi.

2021-2025 között szinte teljesen megújult, melynek keretében az alábbi munkák lettek elvégezve:
- fűtésrendszer csere
- tetőtérben 45 nm-es helyiség kialakítása
- 10 cm-es szigetelés

A tetőtérben kialakításra került egy 45nm-es helyiség, melynél az új tulajdonos feladata lesz a festés és az odavezető lépcső kialakítása.

Buszmegálló, bolt, orvos, iskola, óvoda, bölcsőde 6-10 perc sétára található.

A szomszédok kedvesek és barátságosak, mellyel egy igazán élhető lakóközösséget alkotnak.

AZ INGATLAN PER, TEHER és IGÉNYMENTES!

INGYENES hitel tanácsadás! CSOK ügyintézés!

BANKFÜGGETLEN hitelcentrumunk minden elérhető bank és hitelintézet ajánlatát versenyezteti az Ön kedvéért, ráadásul DÍJMENTESEN.

Önnek nincs más dolga, mint elbeszélgetni munkatársunkkal, aki a hallott információk alapján versenyre hívja a bankokat, hogy Ön hosszú távon is a legjobb konstrukciót kaphassa. A legjobb ajánlatokból végül Ön választhatja ki a nyertest.
Munkatársaink sokéves szakmai tapasztalattal várják Önt, előre egyeztetve akár a normál munkaidő után is.

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődését, várom hívását, akár hétvégén is! S.S. ...TOVÁBBI, TÖBBEZRES INGATLAN KÍNÁLAT: www.gdn-ingatlan.hu - GDN azonosító: 386702

Hirdetés feltöltve: 2025. 08. 30. Utoljára módosítva: 2026. 05. 18.

3 szobás családi házak ára Turán

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tura m² ár
721 e Ft
487 e Ft -48%
Ennek az ára
Tura átlagár
62 M Ft m Ft
44.8 m Ft -38%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tura

Eladó családi házak a környékről

Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

48 M Ft
5 szoba
180 m²
Érd, Érdliget - Kutyavár, Érd-liget
Eladó családi ház

Érd

230 M Ft
7 szoba
280 m²
Tura, Katona út
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
58 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
110 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
80 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

18.9 M Ft
4 szoba
68 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

50.5 M Ft
6 + 1 szoba
156 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

81.99 M Ft
5 szoba
102 m²
Kerepes
Eladó családi ház

Kerepes

199 M Ft
6 szoba
360 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

87 M Ft
7 szoba
154 m²
Nagykáta
Eladó családi ház

Nagykáta

130 M Ft
3 szoba
203 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

59.9 M Ft
3 + 1 szoba
120 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

52.2 M Ft
3 szoba
86 m²
Budaörs
Eladó családi ház

Budaörs

400 M Ft
12 szoba
583 m²
Tápiószentmárton
Eladó családi ház

Tápiószentmárton

7.9 M Ft
2 + 1 szoba
86 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
110 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

79 M Ft
7 szoba
315 m²
Tápiószele
Eladó családi ház

Tápiószele

32.9 M Ft
4 szoba
200 m²
Budakeszi
Eladó családi ház

Budakeszi

130 M Ft
5 szoba
30 m²
Tura
Eladó családi ház

Tura

45 M Ft
3 szoba
110 m²
Őrbottyán
Eladó családi ház

Őrbottyán

154 M Ft
4 + 1 szoba
115 m²

Falusi CSOK ingatlanok

Gara
Eladó családi ház

Gara

24.9 M Ft
4 szoba
128 m²
Zsámbok
Eladó családi ház

Zsámbok

54.85 M Ft
3 szoba
120 m²
Hegyeshalom, Margaréta utca 12
Eladó téglalakás

Hegyeshalom

50.09 M Ft
2 szoba
43 m²
Hosszúpereszteg
Eladó családi ház

Hosszúpereszteg

27.9 M Ft
4 szoba
0 m²
Seregélyes