Induló törlesztőrészlet
101 262 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
129 109 Ft /hóInduló törlesztőrészlet
135 016 Ft /hóTörlesztőrészlet a 13. hónaptól
172 142 Ft /hóA tájékoztatás nem teljes körű és nem minősül ajánlattételnek. Az OTP Évnyerő Lakáshitelei 1 éves türelmi idős kölcsönök, amellyel az első 12 hónapban alacsonyabb a havi törlesztőrészlet. A tőke törlesztését a 13. hónaptól kell megkezdeni.
Eladó Tökölön Budapesttől 30 km-re hatalmas telek házzal. Központhoz közel, mégis csendes helyen helyezkedik el. Pár perces sétával több közlekedési eszköz elérhető, HÉV, Volánbusz amivel Budapest csak 50 percre van.
A telek végében található 69 nm-es ház ideális gyerekes családoknak! A ház lakható, de egy pici modernizálás ráfér. A vegyes falazatú házban van 2 szoba, egy óriási előtér, ahol egy plusz szoba is kialakítható, konyha, fürdő wc-vel.
A telek óriási 1741 nm, ha bővítésben gondolkozik, arra is van lehetőség!
Ne maradjon le, hívjon, nézzük meg.
Amennyiben felkeltettem érdeklődését, várom megtisztelő hívását a hét bármely napján. Az OTP Bankcsoport teljes körű ügyintézéssel áll az eladók és a vevők rendelkezésére! Az adásvételi szerződés megkötéséhez igény szerint megbízható ügyvédi közreműködést és sorban állás nélküli hitel tanácsadást biztosítunk ügyfeleink részére!
Referenciaszám: M301690
Hirdetés feltöltve: 2025. 04. 18. Utoljára módosítva: 2025. 04. 18.
Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.
Cím: Tököl