City Pearl

Eladó családi ház
Tiszakécske

+ 8 kép 1/11
47 000 000 Ft47 M Ft 587 500 Ft/m2
3 szoba
80 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 844 m2
Fűtés: Gázkazán
Parkolás: Garázs
Komfort: Összkomfortos
Energetikai besorolás: E

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

3676815002
Kemecsei Szabin
Duna House Next Ingatlan

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Eladó családi ház Tiszakécskén alacsony rezsijű, 3 szobás otthon, garázzsal, és melléképülettel!Tiszakécske csendes, jól megközelíthető részén eladó egy 80 m², déli fekvésű, 3 szobás családi ház. Az ingatlan ideális családok számára, akik nyugalomra, és gazdaságos fenntartásra vágynak.Előszoba, 3 szoba, fürdőszoba, konyha + étkező egyben, garázs és tárolók külön bejárattal, de egybenyitható.Telekméret: 281 m²Ingatlan: 80 m² + egyéb helyiségekFalazat: vegyesFűtés: Gáz cirkó (+ klíma)Klíma: H-tarifás klímaOkos termosztát mobilról vezérelhetőAlacsony rezsi: villany + gáz együtt kb. 25 000 Ft/hóInternet: optikaiParkolás: udvarban, ház előtt vagy garázsbanEgyéb előnyök:Tető: felújított, vízzáró fóliával szigetelveDéli fekvés reggeltől estig napos terekÁrnyékolók és redőnyök segítenek a túlmelegedés ellen és persze a KLÍMA!Gyermekbarát kialakítás, tágas, biztonságos térHa egy energiatakarékos otthont keresel csendes környéken, ahol a család minden tagja jól érezheti magát, akkor érdemes megnézned ezt az ingatlant!

47000000 Ft
Érdeklődni Kemecsei Szabin +36206290710

Referencia szám: HZ065356

Hirdetés feltöltve: 2026. 05. 13. Utoljára módosítva: 2026. 05. 13.

3 szobás családi házak ára Tiszakécskén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tiszakécske m² ár
588 e Ft
497 e Ft -18%
Ennek az ára
Tiszakécske átlagár
47 M Ft m Ft
36.3 m Ft -30%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tiszakécske

Eladó családi házak a környékről

Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba
30 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

11.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

29.5 M Ft
3 szoba
81 m²
Tiszakécske, Székhalom dűlő 160
Eladó családi ház

Tiszakécske

13.4 M Ft
1 + 1 szoba
66 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

27.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

31.5 M Ft
2 szoba
64 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

48 M Ft
3 szoba
78 m²
Tiszakécske, Tiszabög utca
Eladó családi ház

Tiszakécske

120 M Ft
1 szoba
930 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

48 M Ft
3 szoba
77 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

48 M Ft
3 szoba
78 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

32.99 M Ft
2 szoba
51 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

63 M Ft
5 szoba
91 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

65 M Ft
4 szoba
170 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

119.8 M Ft
5 szoba
138 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

7.49 M Ft
2 szoba
26 m²
Dunavecse
Eladó családi ház