Seven Pearl

Eladó családi ház
Tiszakécske

+ 17 kép 1/20
73 900 000 Ft73.9 M Ft 621 008 Ft/m2
2 szoba
119 m²
építés éve:1960

Részletes adatok

Állapot: Átlagos
Telekméret: 3246 m2
Fűtés: Héra
Energetikai besorolás: Nem adta meg a hirdető

Az OTP Bank lakáshitel ajánlataFizetett hirdetés

+36 70 630
Tóth Roland
Szolnok Szapáry utca 23 - OTP Ingatlanpont Iroda

Érdekel az OTP Bank kedvezményes lakáshitel ajánlata? *

Eladó családi ház leírása

Bács-Kiskun megyében, Tiszakécskén, Tiszabög városrészben, főút mentén eladó egy teljeskörűen felújított családi ház, amely kiváló választás lehet otthonnak vagy akár vállalkozásra is.

Az ingatlan 119,9 nm hasznos alapterületű, helyiségei jól átgondolt elrendezésűek:
két tágas szoba (20 nm és 20,6 nm), egy 12,2 nm-es gardrób, 23,5 nm-es nappali, konyha, étkező, kamra, fürdőszoba és külön WC. A házhoz tartozik egy 41,5 nm-es fedett terasz, amely kiválóan alkalmas pihenésre vagy vendéglátásra.
A fűtésről gázkazán gondoskodik radiátoros hőleadással, a fürdőszobában padlófűtés került kialakításra. Az ingatlan műszaki állapota kiváló, 5 éve teljeskörű felújításon esett át:
10 cm homlokzati szigetelés
20 cm födémszigetelés (üveggyapot)
teljes tetőfelújítás
műanyag nyílászárók redőnnyel és szúnyoghálóval
A házhoz tartozik két nagy méretű műhely, amelyek jelenleg autókarosszéria javításra vannak használva, aknával ellátva, így vállalkozásra is kiváló lehetőséget biztosítanak. Emellett két melléképület is található a telken, amelyek a térképen is feltüntetésre kerültek.
A telek 3246 nm, rendezett, részben füvesített, részben murvázott. Elektromos kapu biztosítja a kényelmes bejutást. Az ingatlanban nappali áram és ipari áram is rendelkezésre áll.
A beépített konyhabútor (elszívó, villanytűzhely, mosogatógép, hűtő) és igény esetén a bútorok is maradhatnak, megegyezés szerint.
Kiváló lehetőség mindazok számára, akik egy azonnal költözhető, jó állapotú ingatlant keresnek nagy telekkel és akár vállalkozási lehetőséggel.

A vásárlás finanszírozásában az OTP kedvező hitelkonstrukcióval, CSOK + és a támogatott hitel lehetőségével, vagy akár a babaváró hitel ilyen célra történő felhasználásával tud segíteni. Használja ki a lehetőséget, hogy kedvezőbb kamatozású OTP Bank hitelhez juthat, ha az OTP Ingatlanpont kínálatából vásárol. Ingatlant kereső ügyfeleink részére szolgáltatásaink és az ingatlanvásárlással, ingatlan felújítással kapcsolatos hitel ügyintézése ingyenes. Az adás-vétel lebonyolításához korrekt ügyvédi közreműködést tudunk ajánlani.

Hirdetés feltöltve: 2026. 04. 01. Utoljára módosítva: 2026. 05. 10.

2 szobás családi házak ára Tiszakécskén

Ebből az összehasonlításból megtudhatod, hogyan viszonyul a lakás ára a környékbeli családi házak átlagos árához. Ez nem azt jelenti, hogy ennyivel olcsóbb vagy drágább, mint amennyit a lakás ér, hanem hogy ennyivel tér el a környékbeli átlagtól.

Ennek a m² ára
Tiszakécske m² ár
621 e Ft
452 e Ft -37%
Ennek az ára
Tiszakécske átlagár
73.9 M Ft m Ft
30.2 m Ft -145%

Az ingatlan elhelyezkedése

Cím: Tiszakécske

Eladó családi házak a környékről

Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

7.49 M Ft
2 szoba
26 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

459 M Ft
1 szoba
200 m²
Kiskunmajsa, 1
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

60.9 M Ft
6 szoba
220 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

23.99 M Ft
4 szoba
140 m²
Kecskemét, Alsószéktó, Alsószéktó 138
Eladó családi ház

Kecskemét

65 M Ft
5 szoba
98 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

39.9 M Ft
2 szoba
110 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

259 M Ft
3 + 7 szoba
266 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

65 M Ft
4 szoba
170 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

27.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

9.9 M Ft
2 szoba
30 m²
Kisszállás
Eladó családi ház

Kisszállás

129 M Ft
1 szoba
2800 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

27.9 M Ft
3 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

224.9 M Ft
5 szoba
330 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

11.9 M Ft
2 szoba
66 m²
Dunavecse
Eladó családi ház

Dunavecse

88.49 M Ft
8 szoba
378 m²
Dunapataj
Eladó családi ház

Dunapataj

15 M Ft
5 szoba
150 m²
Tiszakécske
Eladó családi ház

Tiszakécske

31.5 M Ft
2 szoba
64 m²
Kiskunhalas
Eladó családi ház

Kiskunhalas

47 M Ft
1.24 ha
183 m²
Kiskunmajsa
Eladó családi ház

Kiskunmajsa

40 M Ft
5 szoba
95 m²
Kecskemét
Eladó családi ház

Kecskemét

6.9 M Ft
1 szoba